Akıllı Gündem

Şirin’den iğrenç plan! 43. bölüm fragmanı

Kadın son bölümü FOX TV’de ekrana geldi. Kadın 42. son bölümde, Sarp ile Şirin bir kez daha yüz yüze geliyor. Bu sefer Enver ve Hatice de var. Bahar, Sarp’ın dönüşüne rağmen mutlu olamıyor. Çünkü daha bilmedikleri ve savaşmak zorunda oldukları var. Kadın yeni bölüm 43. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 42. bölüm

Şirin’den iğrenç plan! 43. bölüm fragmanı

Kadın dizisi 42. bölümle Fox tv de izleyiciyle buluştu. Dizi de yaşanan Drama sahneleri izleyiciyi derinden yaraladı.

ARİF’İ SARP MI DÖVDÜRDÜ?

Enver eve dönmesini ister. Kapıda annesi Hatice’ye sarılır. Annesi durumu anlamaya çalışır. Bahar Ceyda’ya sarılır onu çok sevdiğini söyler. Enver Arif’in evine girer. Arif’in durumunu görünce hastaneye gitmeyi teklif eder. Arif reddeder. Arif’e bunu yapanların Sarp ile ilgileri olup olmadığını sorar. Arif “var” der.

NEDEN BABAM EVE GELMİYOR?

Bahar çocuklarını uyutmak için yanlarına gelir. Doruk ve Nisan evlerine hep anneannelerinin, Ceyda’nın, Yeliz’in, dedelerinin geldiğini neden babasının gelmediğini Bahar’a sorar. Bahar şaşırır. Babalarının da geleceğini söylese de Doruk ve Nisan onu aramasını ister. Bahar arayamayacağını çünkü telefon numarasının onda olmadığını söyler. Çocuklar, anneannelerine seslenir. Hatice yanlarına gelince, babasının telefonunun onda olup olmadığını sorar. Hatice kendisinde de olmadığını söyler.

Kadın 42. bölüm

Kadın 42. bölüm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ