Akıllı Gündem

Silinen Android uygulama ve oyunları nasıl bulunur ve geri yüklenir

Android işletim sistemli telefon veya tabletinizden en sevdiğiniz oyun ve mobil uygulamalar silinirse, nasıl bulup tekrar geri yüklersiniz? İşte bu sorunun cevabı haberimizde.

Silinen Android uygulama ve oyunları nasıl bulunur ve geri yüklenir

2015 itibariyle Google Play’de 1.5 milyon uygulama ve oyun var. Birçok Android kullanıcısı da onlarca uygulama indirip daha sonra yine onlarcasını ihtiyacı olmadığı için siliyor. Ancak bir noktada daha önceden indirip sildiğiniz bir uygulama ya da oyunu tekrar indirmek isteyebilirsiniz ve adını hatırlayamıyorsu nuz. İşte bunun için Google size, sildiğiniz ve yüklediğiniz uygulamaların listesini sunuyor. Hatta eskiden kullandığınız cihazınızı da aynı Google hesabınız üzerinden kullanmış olma ihtimalinize karşı eski uygulama listelerinize de ulaşabiliyorsunu z.

Sildiğiniz ve yüklediğiniz uygulamaların tam listesine Google Play’den ulaşabilirsiniz.

 

    • Android telefon ya da tabletinizden Google Play’i açın.

    • Menü tuşuna basın.

    • Menü açıldığında “Uygulamalarım ve Oyunlarım” kısmına tıklayın.

    • Şimdi yapacağınız tek şey ise “Hepsi (All)” seçeneğini seçin.

Silinen uygulamalara bastığınızda uygulamayı tekrar indirebileceğiniz Google Play sayfasına doğrudan yönlendirilirsin iz.

Eğer silinmiş bir uygulamayı artık listenizde görmek istemiyorsanız sağ üst kısımda göreceğiniz çarpı butonuna basarak listenizi düzenleyebilirsiniz.

Editör: Berfin AYDIN

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ