Akıllı Gündem

Şevkat Yerimdar 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fox Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Şevkat Yerimdar’da kahkaha tufanı devam ediyor. Ansızın gelen beklenmedik misafir Esin ve Şevkat arasında kıskançlık krizlerine neden olacak. Peki Şevkat bu durumu nasıl çözecek? İşte fragman.

Fox Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Şevkat Yerimdar‘ın 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde tam bir kıskançlık krizi yaşanıyor. Esin, sürpriz bir şekilde çıkagelen bu misafirden hoşlanmıyor. Peki Seval‘in gelişi Esin ve Şevkat‘in ilişkisini nasıl etkileyecek? Görünüşe göre gelecek bölümde bol bol kıskançlık sahnesi izleyeceğiz. İşte Şevkat Yerimdar 14. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Şevkat kazadan yaralı olarak kurtulur ama artık nikaha vaktinde yetişmesi neredeyse imkansızdır. Esin, nikah memuruna evet demek üzeredir. Gizem ve Sanem, Şevkat’e vakit kazandırmaya çalışsalar da Bora işleri hızlandırıyordur.
Selami, kahveyi devredip Kore’ye sevdiği kızın yanına gitmeye karar verir. Bu ayrılık herkesi çok üzmüştür. Kahveyi alan kişi ise çok büyük hayallerle mahalleye yerleşir.
Mahalleye yeni gelen tek kişi kahveci Olsen değildir. Esin ve Şevkat’in hayatına hiç ummadıkları biri sürpriz bir şekilde dahil olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ