Akıllı Gündem

Sevgi Sevilir mi Sevsem!.

Mert Yılmaz

Mert Yılmaz

Sevgi İnsan varlığı ile birlikte kalpte niyette duyusal, hissel, sezisel, içsel, duygular enerjisidir. Sezilir, hissedilir, bilinir görülmesi olağan dışıdır. Göğsümüzde sinemizde sevgimiz gizli saklı cennet bağı gibidir. Canımız ne isterse neyi seversek, kalbimizin sevgi pınarı, her isteğimiz için karşılıksız akar da, akar.

bu değirmenin suyu nerden geliyor böyle ! 

Bu soruyu  soruyormuyuz kendimize !  Bu sevgiyi hoyratça kullanırız . Olur olmaz herşeyi sever, sevilirizde, bitmez tükenmez sevgimiz . Elma şeklinde ki kalpten bize sistemli, sistematik bir ileti sevdiğimizi sevdiklerimizi, ne beğenir ne, arz edersek sevgi duygumuz çalışır. Nefes alıp verdiğimiz sürece devam eder gider, ömür tükenene bitene kadar.  Bu sevgi bize nasıl yetiyor ? diye düşünmediğimiz gibi ! Derdimizi  kahrımızı o elma şekil Kalbimizin bir yarısı sevincimizi, diğer bir yarısı üzüntümüzü, çekerken gönlümüzde, dilimizde, düşüncemizde  ya sevgi ya nefret duygusu vardır. Ama ne sevgiyi görebiliriz nede bilebiliriz.  Sevdiğimiz herşey sevgidir ! sevmediğimiz herşey de nefrettir ! Sevgi olmasa, yılanı delikten çıkartan o tatlı söz söylenebilir mi?  Sevgi olmasa O ! kırık kalp tamir olur mu?.

Acıya bal katsan tatlı olur mu. !  Sevgi sevilir mi ? Sevilmez olurmu ! Benim en çok sevdiğim sevgilli  sevgi’dir,sevgi …!!!

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ