Akıllı Gündem

Serkan Ercan’a Survivor 2017 için ikinci şans

Sosyal medyada Survivor 2016’nın iddialı isimlerinden olan Serkan Ercan’ın Survivor 2017’de olacağı iddia edildi.

Serkan Ercan’a Survivor 2017 için ikinci şans

Sosyal medyada Survivor 2016’nın iddialı isimlerinden olan Serkan Ercan‘ın Survivor 2017‘de olacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon yarıştığı Survivor 2016’da favori gösterilen fakat daha ilk haftadan sakatlığı nedeniyle elenmek zorunda kalan eski Ütopya yarışmacısı Serkan Ercan’nın bu sezon Survivor 2017’de Gönüllüler takımında yer almaya hazırlanan son isim olduğu iddia edildi.

Bu yıl Ünlüler takımı 12 kişilik bir kadrodan oluşuyor. Bilindiği gibi Gönüllüler takımının önce 9 kişilik kadrosu açıklandı. Ardından GÖZ6 evinden birinci çıkan Berna ve Erdi takıma dahil oldu. Böylelikle Gönüllüler takımının 11 kişisi belli oldu. Eğer takımlardaki kişi sayısı eşit olacak ise Gönüllüler takımına katılacak son yarışmacı kim olacak?

Serkan Ercan son birkaç haftadır yapmış olduğu antreman videolarını Instagram hesabından paylaşıyordu. Bu paylaşımları Survivor 2017’ye katılacağı iddialarını güçlendiriyor. Sakatlığı sebebi ile survivor 2016’dan erken ayrılmak zorunda kalan Serkan’a ikinci şans mı verilecek? İşte merak edilen bu sorunun cevabını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Serkan Ercan kim ?

Ünlü dağcı ve kaya tırmanışçısı Serkan Ercan, 6 Haziran 1981 tarihinde, İstanbul’da doğdu. Evli olan yarışmacı, ABD Utah’ın başkenti Salt Lake City’de yaşamaktadır. Serkan Ercan’ı ilk olarak Ütopya yarışması ile tanıdır. Serkan, geçtiğimiz yıl Survivor 2016 yarışmacıları arasında Ünlüler takımında yer aldı. Oldukça iddialı olan Serkan Ercan ilk hafta yaşadığı sakatlık sebebi ile elendi. Ütopya yarışmasında elde ettiği 3.lük ile adını Survivor 2016 kadrosuna yazdırmıştı. Ütopya yarışmasından sonra fiziksel olarak oldukça değişim gösteren Serkan, Survivor 2016 da karşımıza kilo almış ve kas yapmış olarak çıkmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ