Akıllı Gündem

Seren Serengil’den Asena’yı kızdıracak açıklama

Seren Serengil, Duymayan Kalmasın magazin programında Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seren Serengil, Asena Atalay hakkında sarf ettiği sözlerle magazin gündemini sarstı. Serengil, canlı yayınlanan programında “Asena dua etsin. Caner’i aldattığında kapı önüne koyulmadı” diyerek şoke etti.

Duymayan Kalmasın programında bugün masaya Asena Atalay’ın eski eşi Caner Erkin’i icraya vermesi konusu yatırıldı. Caner Erkin’in evliliğinden kısa bir süre sonra eski eşinin böyle bir başvuruda bulunmasını eleştiren Seren Serengil, Asena’nın adının karıştığı aldatma haberlerine göndermede bulunarak, “Bu yapılanlara anlam vermek de zor. Asena dua etsin Caner Erkin iyi ki Asena’nın kendisini aldattığını öğrendiği zaman kapının önüne koymadı. Caner çok iyi niyetli bir insan” şeklinde konuştu. Serengil, bu çıkışıyla 2013 yılında bir alışveriş merkezinde yakalanan Asena ve Berkay’a da gönderme yaptı. Tarafların hiçbiri bu olay hakkında konuşmamış, ancak aldatma haberleri uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ