Akıllı Gündem

Serdar Bilgili’nin dünyaca ünlü pizzacısı Pizza East kapandı

Serdar Bilgili’nin Beşiktaş Akaretlerdeki Sıraevler Projesi’nde açtığı dünyaca ünlü restoran Pizza East, kapandı.

Serdar Bilgili‘yi kamuoyu Beşiktaş JK başkanlığından tanır. Bilgili aslen tekstil kökenli bir işadamıdır. Kahramanmaraş’taki iplik tesisleri bir dönem Türkiye’nin en büyükleri arasında idi. Ancak son yıllarda inşaat ve turizm sektöründeki yatırımları ile öne çıkıyor. Sahibi olduğu Bilgili Holding özellikle tarihi eser niteliği taşıyan binaların restorasyonu ile şehir hayatına değer katan projeler gerçekleştiriyor.

Holding’in bu alandaki ilk prestijli işlerinden biri Beşiktaş Akaretlerdeki Sıraevler Projesi‘ydi. Sıraevler rezidans ve otel kompleksinden oluşuyor.

Bilgili bu projenin içinde dünyaca ünlü bir restoran da açmıştı. Soho House Grubu‘nun İstanbul’daki ikinci restoranı olan Pizza East, Sıraevler projesinin içinde yer alıyordu. Adı standart bir pizza zincirini andırsa da aslında hiç alakası yok. Pizza East, İngiltere ve Amerika’da da restoranları olan butik bir zincir. Mönü de sadece pizzadan ibaret değil, başka seçenekler de sunuyor. Bu butik zincir geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız kapanmış. Mekanda ne açılacağı henüz belli değilmiş.

Kaynak: Para

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ