Akıllı Gündem

Sen Anlat Karadeniz 38. Bölümün fragmanı yayınlandı mı?

Atv’nin sevilen dizisi ekranlara döndü ilk izlenimler

Sen Anlat Karadeniz 38. Bölümün fragmanı yayınlandı mı?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fikret, Vedat’a büyük sırrı açıklıyor! Sen Anlat Karadeniz 37.son bölüm de yaşananlar

Ulaş Tuna Astepe ile İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümü ne zaman? Yayınlanacağı merak konusu oldu. Dizilerin reklam anlaşması nedeniyle araya giren Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? Sen Anlat Karadeniz fragmanında neler oldu?

SEN ANLAT KARADENİZ 37 BÖLÜM YAYINLANDI

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm fragmanı yayınladı. Sen Anlat Karadeniz’de kadınlar koğuşa alışmaya çalışmaktadır. Tahir Nefesi kurtaracağına söz verir. Vedat Osman Hoca’nın evini basıp Yiğit’i kaçırır ve bunu öğrenen Tahir ile Vedat arasında bir kovalamaca başlar. Tahir son sahnede silahını çekip Vedat’a oğlum ver diye bağırır. Ve silahını ateşler. Sen Anlat Kardeniz 2. Fragmanında Tahir Nefes’e destek olmak için bir takım çalışmalar yapar. Vedat Tahir’in evini basar ve annesini rehin alır ve ona işkence uygular. Acaba Tahir’in annesi ölecek mi?

38. Bölüm fragmanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ