Akıllı Gündem

Sen Anlat Karadeniz 33. bölüm izle, 34. bölüm fragmanı

Atv’nin Çarşamba günü en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 33. son bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Tahir’in Karadeniz’in acımasız fırtanasında kaybolması ile Nefes bir kez daha büyük bir acı yaşıyor. 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 33. bölüm izle, 34. bölüm fragmanı

Atv’nin aşkı hissettiren dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde fırtınalar durulmuyor, 33. yeni bölümle hüzün dolu sahnelerin ardından gülümseten dizde neler yaşandı? 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Atv’nin Çarşamba günü en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 33. son bölümü ile ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Tahir’in Karadeniz’in acımasız fırtanasında kaybolması ile Nefes bir kez daha büyük bir acı yaşıyor. Tahir’i bulabilmek için yollara düşerken Vedat ile karşı karşıya geliyor. Yiğit ise babası olarak gördüğü Tahir’in kaybolmasından sonra annesine “Bir daha babamı görebilecek miyim?” diyor. Nazar Murat’a ailesi için sırt çeviriyor ancak Murat’ın Nazar’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Peki, Sen Anlat Karadeniz 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm ATV’de bu akşam yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Tahir’in fırtınada kaybolmasının ardından Nefes tekneyle sevdiğini bulmak için Karadeniz’e açılıyor. Yiğit, Tahir’in kaybolmasından sonra çok üzülüyor ve hastalanıp yataklara düşüyor. Nefes oğlu için mücadele ederken Vedat bu durumdan faydalanmak için fırsat kolluyor. Oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı dizinin 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz’in 33. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

ALİ TAHİR’İN ARACINI LİMANDA GÖRÜYOR

Alabora olan teknelerden birinden olduğu düşünülen bir ceset karaya vurmuştur. Komiser Ali limana gelerek balıkçılarla konuşur. Bu sırada Tahir’in aracını görür. Ali telefonla Mustafa’yı arar. Mustafa hastanede Fatihten gelecek bir haberi beklemektedir. Ali Tahir’i sormaya cesaret edemez.

KIYIYA VURAN CESET RÜSTEM’İN

Bu kez Murat’ı arar. Ona da Tahir’i soramaz. Telefonla tekrar tekrar Tahir’i arar ama Tahir’in telefonuna ulaşılamamaktadır. Ali polislerle birlikte morga giderek cesedi teşhis eder. Ceset Tahir’e ait değildir. Ceset hapishaneden kaçan Rüstem’e aittir.

TAHİR HAYATTA

Nefes o sırada eve gelir ve Saniye Tahir’in fırtınada kaybolduğunu söyler. Nefes ağlayarak evden çıkar. Ali ve Mustafa limana gelir. Bir tekneye atlarlar ve Tahir’i bulmak için denize açılırlar. Bu sırada Tahir, karaya vuran teknede gözlerini açar. Şaşkınca etrafına bakar. Olalı biteni anlamaya çalışır.

NEFES TAHİR’İ BULMAK İÇİN DENİZE AÇILIYOR

Murat ve Berrak hastanede Fatih’in başında beklemektedir. Murat Berrak’a Fatih’in onu nasıl sevdiğini anlatır. Tam bu sırada Fatih gözlerini açar. Nerde olduğunu sorar, Murat’da “Cennettesin aha bu da huri” der. Nefes İdris’le buluşur. Ona Tahir’in denizde kaybolduğunu söyleyerek bir tekne bulmasını ister. İdris babasından bir tekne alır. Nefes ile birlikte onlar da denize açılır.

NAZAR BOŞANACAĞINI VEDAT’A SÖYLÜYOR

Nazar Vedat’ın evine gelir. Vedat’a “boşanacağım senden” der. Vedat şaşırır. “Bu Murat’a kavuşma telaşı mı” der. Nazar, Murat’tan da baası için uzak duracağını söyler. Vedat, boşanma işini unutmasını söyler. Nazar kararlı olduğunu söyleyerek gitmek ister ama Vedat kolundan tutar. Nazar, “Ne yapacaksın dövecek misin?” der. Vedat bu sırada Fikret’in ona söylediklerini hatırlar. Nazar’a boşanma olmayacak diyerek gitmesine izin verir.

VEDAT’IN BABASINI ÖLDÜREN FİKRET

Vedat soluğu Fikret’in evinde alır. Nazar’ın boşanmak istediğini anlatır. Fikret, “Sen kızı sürekli döv. Ne yapmasını bekliyordun” der. Vedat ise o istediği için durduğunu söyleyerek. Mutlu aile tablosunu devam ettirmek için boşanmayacağını söyler. Fikret ise “Gırtlağını kesip öldürdüğüm babana ne kadar da benziyorsun” der. Vedat şoke olur. Babasını nerden tanıdığını sorunca Fikret her şeyi anlatır. Vedat’ın gözlerinden yaşlar boşanır.

33. BÖLÜM

33. BÖLÜM

fragman yayınlandığında sayfamızdan izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ