Akıllı Gündem

Sen Anlat Karadeniz 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Saniye’nin büyük sırrı ne?

Atv sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz de neler oldu? 29. bölümü yayınlanan dizi de aile olmanın tadını çıkarmak isteyen Tahir ve Nefes, Vedat’ın intikamıyla karşı karşıya..

Sen Anlat Karadeniz 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Saniye’nin büyük sırrı ne?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz de heyecan devam ediyor izleyicinin gönlünde taht kuran dizi Sen Anlat Karadeniz’in 30. bölüm fragmanı yayınlandı.

Nefes ve Tahir aile olmanın keyfini çıkartırken Nefesin tutuklanmasıyla işler değişir, Vedat Tahire zor bir seçim önerecek, Tahir’in cevabı merak konusu! Sen Anlat Kararadeniz 30. bölüm de Nefes, kelepçelerinden kurtulabilecek mi? Tahir’in Nefes’ten boşanmasını şart koyan Vedat, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümüne damga vuracak.

29. bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz dizisi hakkında tüm detaylar..

SEN ANLAT KARADENİZ’İN 29. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yiğit’i kurtaran Tahir baba olma sevinci içerisindedir. Ne olursa olsun Yiğit’i geri vermek gibi bir niyeti olmayan Tahir, bunun için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Tahir gözünü karartmış olacakları beklerken, Vedat’ın harekete geçmesini biri engeller. Saniye oğullarının başına bir şey gelecek diye çok korkarken kendi başındaki derdin farkında değildir. Saniye’nin karşısına çıkan Fikret, onu geçmişteki büyük günahıyla yüz yüze getirir. Saniye’nin büyük sırrı ortaya çıkar. Tahir ve Nefes Vedat’tan korkmadan yaşamaya artık karar vermiştir. Onlar hiç daha önce hiç yaşamadıkları mutlulukları yaşayıp, aile olmanın neşesini yaşarken, Vedat hain planlarını gerçekleştirmenin peşindedir. Vedat’ın Nefes hakkındaki büyük bir kozu vardır.

30. bölüm fragmanı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ