Akıllı Gündem

Selin İmer sevgilisi Mustafa Ceceli’nin aracı ile taziyeye gitti

Mustafa Ceceli ile evlilik hazırlıkları yapan Selin İmer, sevgilisinin lüks aracı ile önceki gün vefat eden Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’nın evine taziyeye gitti. Selin İmer, taziye evinde eski sevgilisi Serdar Bilgili ile karşılaşmamak için köşe kapmaca oynadı.

Selin İmer sevgilisi Mustafa Ceceli’nin aracı ile taziyeye gitti

Mustafa Ceceli ile uğruna 9 yıllık eşinden boşanıp evlilik hazırlıkları yaptığı Selin İmer, magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü şarkıcının sevgilisi İmer, Mustafa Ceceli’nin aracı ile taziyeye gitti!

İstanbul’un 42 yıllık efsane mekanı Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna, önceki gün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Taziye için Mehmet Tuna’nın evine giden isimler arasında Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer de vardı.

SEVGİLİNİN ARABASINDA
Sosyetik güzel, taziye evine yaptığı ziyarete Mustafa Ceceli’nin arabasıyla geldi. Mustafa Ceceli’nin 9 yıllık eşinden boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü isim, kendisine yönelen tepkilerden sonra ilk kez kameralar tarafından görüntülenmiş oldu.

KÖŞE BUCAK KAÇTI
Mustafa Ceceli ile aşk yaşayan sosyetik güzel Selin İmer 2009 yılında Beşiktaş’ın eski başkanı Serdar Bilgili ile 3 ay süren bir beraberlik yaşamıştı.
Selin İmer taziyeye gelen eski sevgilisi Serdar Bilgili ile karşılaşmamak için akla karayı seçti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ