Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Derin öldü mü 12.Bölüm fragmanı – 22 Mart

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 12. bölümü için ilk fragman yayınlandı. Ali’nin sevgilisi Derin ölecek mi? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, dizinin 22 Mart Çarşamba gecesi yayınlanacak 12. bölüm fragmanında.

Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Derin öldü mü 12.Bölüm fragmanı – 22 Mart

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin ölüyor mu? İşte herkesin merak ettiği soru bu. Tekin Mirkelamoğlu’nun eski adamı Seyit, Derin’in peşindeydi. Derin’i korumak için mahallede saklanabilecekleri bir yer arayan Ali, Cengiz’in yardımıyla bir ev bulur. Ancak Seyit, Bora sayesinde bu evin yerini de öğrenir. Ali, sevgilisi Derin’i korurken Aslı’nın kendini öldürmeye çalıştığını haber almasıyla, Derin’i evde yalnız bırakmıştı. Seyit, evde yalnız kalan Derin’e saldırde ve yerde boğuyordu. İşte 11. bölüm bu sahne ile son bulmuştu. Dizinin takipçileri Derin’in akıbetini merak ediyordu. Biraz önce dizinin 12. bölümü için ilk fragman yayınlandı. Derin hakkında merak edilenlerde bu fragmanda cevap buldu.

Derin ve Aslı yaşıyor. Derin, arkadaşı Aslı’dan hesap soruyor. Aslı boşanmaya razı oluyor ve boşanma dilekçesini imzalıyor. Tekin Mirkelamoğlu ile Ali yine Derin için bir araya geliyorlar.

Derin, Seyit’in elinden nasıl kurtuldu? Tekin Mirkelamoğlu, eski adamı için polise gidecek mi? Yeniden intihara kalkışan Aslı’nın sonu ne olacak? İşte yeni fragmandan sonra bu sorular ortaya çıkıyor. Bakalım bu sorulara cevap verecek yeni bir fragman yayınlanacak mı?

İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 12. bölümü için ilk fragmanı

 

11. BÖLÜM ÖZETİ

Ali, Tekin’i yaraladığı şüphesiyle gözaltına alınır. Seyit ise Tekin’in işini bitiremediği için daha da hırslanmıştır. Artık amacı Tekin’in canını almak değil, en yakınına zarar vermektir. Yeni hedefi Derin’dir. Kızının hayatı için endişelenen Tekin’in etrafında güvenebileceği tek kişi vardır; ezeli düşmanı Ali. Derin’i ona emanet eder, tehlikeyi söyler ve ondan kızını asla yalnız bırakmamasını ister. Ali’yle arası hala bozuk olan Derin için bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Seyit tehlikesinden bihaber olan Derin, Ali’nin, riskli hamileliği yüzünden sürekli yanında olmaya çalıştığını düşünür. Ona çocuğuna babalık yapmasının tek koşulu olduğunu söyler. Aslı’yı hayatından tamamen çıkaracaktır. Ali bunu kabul eder. Ancak bu Aslı’nın dünyasını başına yıkacaktır.

Derin’i korumak için mahallede saklanabilecekleri bir yer arayan Ali, Cengiz’in yardımıyla bir ev bulur. Ancak Seyit, Bora sayesinde bu evin yerini de öğrenir. Tam bu sırada Aslı’dan gelen bir telefon Ali’yi çok zor durumda bırakır. Ya Aslı’ya gidecek, ya Derin’le kalacaktır. Her iki tercihin de bedeli ağır olacaktır.
Ali, Derin’i evde yalnız bırakmıştı. Seyit, evde yalnız kalan Derin’e saldırdı ve yerde boğuyordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ