Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali hapse giriyor 11. Bölüm fragman 15 Mart

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Ali, Tekin Mirkelamoğlu’nu bıçaklayan zanlı olarak hapse giriyor. Tekin Mirkelamoğlu yaşayacak mı? Derin, bebeğinin gerçek babasının olduğunu Ali’ye söyleyecek mi? İşte 15 Mart Çarşamba gecesi yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin fragmanı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali hapse giriyor 11. Bölüm fragman 15 Mart

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin son bölümü Tekn Mirkelamoğlu’nun bıçaklanma sahnesi ile son buldu. Olay yerine rastlantı eseri gelen Ali, Tekin Mirkelamoğlu’nu bıçaklamaktan gözaltına alınacak. Oysaki Ali, otele Derin ile bebeği için konuşmaya gelmişti. Ama şans eseri Tekin Mirkelamoğlu’nun bıçaklanmasına şahit oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. Bölümü için merakla beklenen fragman yayınlandı. Fragmanda Ali, gözaltına alınıyor. Ali’nin tek kurtuluşu Tekin Mirkelamoğlu’nun yaşamasına bağlı. Tekin Mirkelamoğlu yaşayacak mı? Kendisini Ali’nin bıçaklamadığını itiraf edecek mi? Derin, yeni bölümde Ali’ye bebeğinin gerçek babasının olduğunu söyleyecek mi?

 

İşte merak edilen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. bölüm fragmanı

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Aldatılmanın acısıyla dağılan Ali soluğu Aslı’nın kapısında alır. Niyeti kendisine neden yalan söylediğini öğrenmektir. Aslı uyuyakalan Ali’yi o gece kendisiyle birlikte olduğuna inandırır. Ali bütün bu yaşadıklarını sindirmekte güçlük çekerken bir yandan da Aslı’ya karşı kendini sorumlu hissetmektedir.

Yiğit ise olayların kendi istediği yönde gelişmesinden memnundur. Derin’in hamileliğiyle ilgili ortaya çıkan riskler, onu yalnız bırakmamasının bahanesi olur. Süreyya, Yiğit’in bebeği sahiplenmesini hazmedemez, Tekin’in evine gidip hesap sorar. Kızının Ali’den hamile olduğunu öğrenen Tekin deliye döner. Diğer yandan Seyit kendisini öldürmeye kalkan Tekin’den intikam alma derdindedir. Rauf ise Bora ile birlikte açacağı köftecinin hazırlıklarına girişir. Açılış gecesi Ali’nin mutsuzluğuna tanık olan Nesrin, Ali’ye gerçeği söylemek üzere harekete geçer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ