Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Mart Çarşamba fragmanı – 13. bölüm

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 13. Bölümü için beklenen fragman yayınlandı. Saldırıya uğrayan Derin, bebeğini kaybedecek mi? Diziye kimler dahil oluyor?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Mart Çarşamba fragmanı – 13. bölüm

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde gerilim ve heyecan artıyor. Tehlike altında olan Derin, Ali’nin evden ayrılmasını fırsat bilen Seyit’in saldırısına uğradı. Ali, Aslı’yı hastaneye yetiştirdi ama sevgilisini Seyit’in saldırısından kurtaramadı. Derin, Seyit’in elinden kurtulsa da bebeği tehlike altında. Geçen hafta diziye bu olay damga vururken bu hafta olaylar daha da genişleyecek. Çünkü diziye iki yeni karakter dahil oluyor. Aydemir Atay ve kızı Gülce rolündeki karakter dizide yeni olayların fitilini ateşleyecek. Aydemir Atay’da Şahin Vargı’nın eski hasımlarından.
Yeni bölümde Derin’in babası Tekin Mirkelamoğlu, birisini vuruyor. Fragmanda kimi vurduğu beli değil. Mirkelamoğlu kimi vuracak?
13. bölüm merakla beklenirken tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Mart Çarşamba fragmanı.

12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Ali intihara teşebbüs eden Aslı’yı hastaneye yetiştirmeye çalışırken, Derin’i büyük tehlike altında bıraktığından habersizdir. Ali, Seyit’in Derin’e saldırdığını öğrenmesiyle birlikte kendini suçlar. Yiğit ise bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacaktır. Aslı hastanede gözünü açtığında Ali’nin, Derin’i bırakıp kendisine koştuğunu öğrenir ve umutlanır. Tekin ise kızını Ali’ye emanet ederek büyük bir hata yaptığını düşünür ve yeniden Derin’i, Ali’den uzaklaştırmaya karar verir.

 

Polis, Seyit’i yakalar, o konuştuğu takdirde başta Tekin olmak üzere birçok kişinin başı derde girecektir. Seyit, hapiste can güvenliği için tedbirini çoktan almıştır. Şahin, Ali ve Derin’in de cesaretlendirmesiyle Nesrin’e karşı büyük bir adım atmaya karar verir. Ancak sonuç umduğu gibi olmayacaktır. Bora’nın şüpheli davranışları Rauf’un dikkatinden kaçmaz. Bora’yı takip eden Ali, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Aslı ve Derin arasındaki giderek artan gerilim, Aslı’nın dengesini tamamen kaybetmesine neden olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ