Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. Bölüm: Derin tehlike altında

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde babası bıçaklanan Derin, Tekin Mirkelamoğlu’nun düşmanları tarafından saldırıya uğrayacak. Hamile olan Derin, kurtulacak mı? İşte 15 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. bölümü yeni fragmanı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. Bölüm: Derin tehlike altında

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 11. bölümünde, Derin ve Ali cephesindeki olaylar daha da heyecan kazanıyor. Ali, Tekin Mirkelamoğlu’nu bıçaklamaktan gözaltına alınıyor. Ali’nin tek umudu Tekin Mirkelamoğlu’nun iyileşip hakkında doğru ifade vermesi. Ali, gözaltındayken bu sefer de Derin büyük tehlike altına giriyor. Tekin Mirkelamoğlu’nu öldürmek isteyen eski adamı, bu sefer Derin’i hedef alıyor. Mirkelamoğlu’nun eski adamı, Derin’i evde sıkıştırıyor ve boğuşuyorlar. Hamile olan Derin, bu tehlikeyi atlatabilecek mi? Derin’in bebeğine bir şey olacak mı? Ali, hapisten kurtulabilecek mi? İşte bu sorular merak edilirken dizinin 11. bölümü için yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Başrollarini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. bölümü 15 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizinin yeni bölümü merakla beklenirken, 11. bölüm için 2. fragman yayınlandı.

Dizinin 11. bölümü için yayınlanan yeni fragmanı ve 1. fragmanı aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali hapse giriyor 11. Bölüm fragman 15 Mart

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Ali, Derin’le yüzleşmek için otele gittiğinde çocuğun Yiğit’ten olduğunu duyar. Derin de bunu inkar etmez. Ortalık karışır ve Ali’yi otelden atarlar. Ali, Derin’e inanmaz ve tekrar konuşmak üzere gizlice otele girer. Ancak bu defa Derin’den duyacakları Ali’nin dünyasını başına yıkacaktır.

Aldatılmanın acısıyla dağılan Ali soluğu Aslı’nın kapısında alır. Niyeti kendisine neden yalan söylediğini öğrenmektir. Aslı uyuyakalan Ali’yi o gece kendisiyle birlikte olduğuna inandırır. Ali bütün bu yaşadıklarını sindirmekte güçlük çekerken bir yandan da Aslı’ya karşı kendini sorumlu hissetmektedir.

Yiğit ise olayların kendi istediği yönde gelişmesinden memnundur. Derin’in hamileliğiyle ilgili ortaya çıkan riskler, onu yalnız bırakmamasının bahanesi olur. Süreyya, Yiğit’in bebeği sahiplenmesini hazmedemez, Tekin’in evine gidip hesap sorar. Kızının Ali’den hamile olduğunu öğrenen Tekin deliye döner.

Diğer yandan Seyit kendisini öldürmeye kalkan Tekin’den intikam alma derdindedir. Rauf ise Bora ile birlikte açacağı köftecinin hazırlıklarına girişir. Açılış gecesi Ali’nin mutsuzluğuna tanık olan Nesrin, Ali’ye gerçeği söylemek üzere harekete geçer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ