Akıllı Gündem

Bu Şehir Arkandan Gelecek 10. bölüm fragmanı: Ali baba olduğunu öğreniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 10. Bölümü fragmanı yayınladı. Derin’in hamile olduğunu öğrenen Ali, ne yapacak? Derin, Ali’ye bebeğin ondan olduğunu söyleyecek mi? İşte 8 Mart gecesi yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 10. bölüm fragmanı…

Bu Şehir Arkandan Gelecek 10. bölüm fragmanı: Ali baba olduğunu öğreniyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali için olaylar daha da karmaşık hale geliyor. Aslı ile formalite evliliğini bitiremeyen Ali, Derin’in hamile olduğunu öğrenmesiyle büyük şok yaşıyor. Ancak Aslı’nın oyunları sonrası Derin ile arası açılan Ali, bebeğe babalık edebilecek mi? Derin, Ali’ye mesafeli davranmaktadır. Ali’nin bebeği beraber büyütelim teklifini kabul edecek mi? Ali, bebeğin gerçek babasının kendisi olduğunu öğrenebilecek mi?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 10. Bölümü fragmanında diğer dikkat çekici bir olay ise Tekin Mirkelamoğlu, merdivenlerden düşüyor ve yaralanıyor. Ancak merdivenin başında Ali görülüyor. Tekin Mirkelamoğlu’nun merdivenlerden düşmesine Ali mi sebep oldu?

İşte merak edilen bu sorular 8 Mart gecesi yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 10. bölümünde cevap bulacak.

Dizinin 10. Bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınladı. Dizinin yeni bölümünde yaşanacakların ipuçlarını aşağıdaki fragmanda izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ