Akıllı Gündem

Şeffaf Ev’de VavaCars vaadi açıklandı

Türkiye’de ikinci el araç pazarına giriş yapan VavaCars, marka vaatlerinden biri olan ‘şeffaflık’ konseptini İstanbul Levent’teki Kanyon AVM’de düzenlediği ‘şeffaf ev’ aktivitesi ile gösterdi. Kanyon AVM’nin meydanına kurulan şeffaf ev, 3 gün boyunca ünlü oyuncu Cem Avnayim’i ağırladı. Avnayim, sosyal medyayı kullanarak ziyaretçilerle etkileşim kurdu ve instagram üzerinden gerçekleşen yarışmayı yönetti.

Şeffaf Ev’de VavaCars vaadi açıklandı

Petrol Ofisi’nin kardeş kuruluşu olarak kurulan, herkesin şeffaf ve güvenli bir biçimde otomobilini satabileceği yeni bir hizmet modeli yaratan VavaCars, ikinci el otomobil piyasasına iddialı bir giriş yaptı.

VavaCars, tamamen şeffaf bir süreç, rekabetçi fiyatlar ve güvenli bir alışveriş deneyimi ile kullanıcılardan araçları satın alıp, 2. el piyasasına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. VavaCars ile araç satmanın ilk adımı şirketin web sitesi www.vava.cars adresini ziyaret ederek, birkaç soru ile arabanızın ilk tahmini değerini öğrenmek. Bu fiyatı makul bulduğunuz takdirde, en yakın VavaCars Satın Alma Merkezi’ne giderek, uzmanlarca arabanızın kesin değerini öğreniyorsunuz.

Beş yıldızlı bir otel konforunda ve modern çizgilere sahip VavaCars Satın Alma Merkezi’nde her şey şeffaf olarak tasarlanmış. Müşteriler çaylarını yudumlarken, şeffaf duvarın ardındaki araç değerlendirilme sürecini şeffaf biçimde takip edebiliyor. Bu şeffaf fiyat belirleme sürecinin ve gerekli noter prosedürlerinin ardından, yaklaşık 3 saat sonunda müşteriye teklif edilen fiyat hesabına yansımış oluyor.

Şeffaf Ev'de VavaCars vaadi açıklandı Şeffaf Ev'de VavaCars vaadi açıklandı

VavaCars’ın şeffaf satın alma modeline atıfta bulundu

VavaCars, ünlü oyuncu Cem Avnayim’le birlikte Kanyon AVM’de bir lansman etkinliği gerçekleştirdi. Şirketin 2. el araçlar için sunduğu ‘şeffaf’ satış modeline atıfta bulunularak planlanan ‘şeffaf ev’ 28-30 Eylül tarihlerinde 3 gün boyunca AVM meydanında yerini aldı. VavaCars’ın şeffaf evine ve evin içinde yaşayan Avnayim’e ziyaretçilerin ilgisi yoğun oldu.

100 takipçiye Petrol Ofisi’nden hediye akaryakıt

VavaCars’ın instagram hesabını devralarak, takipçilerle aktif bir iletişim kuran Avnayim, Instagram hesabından sorduğu sorulara doğru yanıt veren 100 takipçinin her birine 100 TL değerinde Petrol Ofisi akaryakıt çeki hediye etti.

Şeffaf Ev'de VavaCars vaadi açıklandı

VavaCars’dan 3 basit ve güvenli adımda şeffaf alım-satım deneyimi

Ücretsiz Değerleme: Vava Cars’ın kurduğu teknolojik altyapı sayesinde aracını satmak isteyen kullanıcılar ilk olarak, vavacars.com.tr adresine otomobilinin bilgilerini girerek, hızlıca ücretsiz bir değerleme alabiliyor.

Ücretsiz ekspertiz: Verilen ortalama değeri uygun gören kullanıcılar sonrasında VavaCars araç alım noktalarından birine gelerek, araçlarını şeffaf bir ekspertiz sürecine tabi tutuyorlar.

Üç saat içinde ödeme: Ekspertizde sonrasında otomobile nihai bir değerleme bedeli sunuluyor. Otomobiline sunulan fiyatı kabul eden kullanıcılar, Vava Cars yetkililieri ile birlikte şeffaf satış sürecine geçiyor. Yaklaşık 3 saat içinde süreç tamamlanıyor ve sunulan fiyat teklifi aracı satan kişinin banka hesabına yatırılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ