Akıllı Gündem

Samsung’dan iPhone’la dalga geçen yeni reklam

Samsung, yayınladığı yeni reklam filminde rakibi Apple’ın akıllı telefonu iPhone ile dalga geçti. Samsung, reklamda iPhone kullanıcılarına “büyüyün” mesajı verdi.

Samsung’dan iPhone’la dalga geçen yeni reklam

Samsung’un yeni 8 serisine en dişli rakip yeni iPhone’lar satışa çıktı. iPhone 8’lerin ardından iPhone’un 10. yılına özel olarak hazırlanan iPhone X geçtiğimiz gün satışa sunuldu. Samsung bu arada boş durmadı. Her yıl olduğu gibi bu senede iPhone’larla dalga geçtiği yeni bir reklam filmi hazırladı. iPhone’un 10. yılına özel bir video çeken Samsung, “Growing Up” ismini verdiği videoda Apple’la dalga geçiyor.

Reklamda sürekli iPhone satın alan bir adamla, Samsung cihazları tercih eden bir kız var. Sevgili olan bu iki insanın yer aldığı videoda, iPhone sahibi adamın yıllar boyunca sürekli hayal kırıklığına uğradığını görüyoruz.

Son derece yaratıcı bir video ortaya çıkartan Samsung, iPhone’ların harici depolama birimi takamamasıyla başlayarak, bir adamın kız arkadaşının telefonlarında gördüğü özellikleri nasıl kıskandığını gösteriyor. Apple’ın daha bu sene geçiş yaptığı kablosuz şarj ve geçen sene çıkartılan 3.5mm kulaklık girişiyle de dalga geçen Samsung, alternatif olarak Samsung Galaxy Note 8’i gösteriyor.

iPhone’lar çok güzel telefonlar olsa da, işler özgür erişime girdiğinde kullanıcıların elini kolunu bağlıyor. Bu video da, artık bundan sıkılan iPhone kullanıcılarının dikkatini çekmeyi hedefliyor. Peki, siz bu videodan sonra bu iki ezeli rakip firma arasında hangisini tercih edersiniz?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ