Akıllı Gündem

Samsung mobil internet tarayıcısı artık tüm Android’lere geldi

Samsung, internet tarayıcısını diğer Android telefonları için de kullanıma sundu. Samsung internet tarayıcısı Google Play Store’dan indirilebilir.

Samsung mobil internet tarayıcısı artık tüm Android’lere geldi

Samsung, yazılım alanındaki adımlarına bir yenisini ekledi. Mobil dünyada kendi işletim sistemi, kendi ödeme sistemi ve kendi tarayıcısını geliştirmeyi başaran Güney Koreli teknoloji şirketi, bu yazılımları telefonlarında kullanıma sunuyor. Samsung, son zamanlarda bu yazılımları farklı cihazlarda da kullanıma sunarak tüketici kitlesini geliştirmeyi umuyor. Şirketin bu yöndeki son adımı mobil internet tarayıcısı üzerinde oldu. Şirket, kendi telefonlarında kullandığı mobil internet tarayıcısını, tüm Android cihazların kullanımına sundu.

Samsung, mobil internet tarayıcısını Google Play Store’a yüklediğini duyurdu. Android telefon sahipleri, Google Play Store‘a girerek tarayıcıyı indirebilirler. Android 5.0 ve üzeri sürüm kullananlar uygulamayı sorunsuz indirip kurabilirler.

Samsung iPhone 9 için 180 milyon OLED ekran üretecek

Android ekosisteminde en çok kullanılan tarayıcı Chrome. Chrome bilindiği gibi bilgisayarlarla da senkronize olabildiğinden tüketicilere büyük avantaj sunuyor. Samsung’un mobil tarayıcısı, Chrome karşısında neler yapabilir şu anda tahmin edilemiyor. Ancak tercih edilebilmesi için güvenlik, stabil çalışma ve diğer cihazlarla, hesaplar senkronize gibi tüketicilere çok şey sunması gerekiyor.

 

Samsung Bixby İngilizce dil desteği yeniden ertelendi!

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ