Akıllı Gündem

Samsung Fitness takip cihazının fotoğrafları paylaşıldı

İşte adından çokça bahsedilen Samsung Fitness takip cihazının fotoğrafları

Samsung Fitness takip cihazının fotoğrafları paylaşıldı

Samsung, Gear S2’nin de dahil olduğu akıllı saatleri çoktan üretmeye başladı. Triathlon olarak bilinen fitness takip cihazının fotoğrafları da geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. SM-R150 numaralı cihaz Gear 2’inin daha spor görünümlü bir modeline benziyor. Yeni saatin güç kaynağı Gear S2’de olduğu gibi Tizen.

Ortaya çıkan yeni fotoğraflar Samsung’un Body Compass 2.0 sisteminin tanıtım videosundan alınan görüntüler. Görüntülerdeki cihaz çıkacak olan ürünün asıl görüntüsü ya da Gear S2’nin farklı bir modeli de olabilir. Bununla ilgili kesin bir bilgi yok. Aşağıdaki videoya siz de bir göz atabilirsiniz.

Samsungg’un SM-R150’si makul bir fiyatla satışa sunulacak gibi görünüyor. Cihazın normal fitness takip cihazlarından farklı bir özelliği olmayacak. Yani cihaz kullanıcının kalp atış hızını, uyku düzenini, hedeflenen egzersizi, nabız ve yakılan kaloriyi görüntüleyecek. Ayrıca kullanıcının günlük tükettiği su miktarını takip edecek ve vücut yağ oranını ölçecek.

SM-R150, henüz Samsung tarafından resmi olarak açıklanmadı. Ancak tahmin edilen modelin fotoğraflarına yine de bir göz atmanızda fayda var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ