Akıllı Gündem

Şahan Gökbakar Azerileri kızdıran o sahneyi Recep İvedik 5’ten çıkarıyor

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 filminde Azerileri kızdıran sahneyi çıkaracağını Instagram’dan duyurdu.

Şahan Gökbakar Azerileri kızdıran o sahneyi Recep İvedik 5’ten çıkarıyor

Şahan Gökbakar‘dan flaş karar! Recep İvedik 5 filminde Azerbaycanlı boksörün dayak yediği ve büyük tartışmalara neden olan sahne kaldırılıyor.

Recep İvedik 5 filmindeki Azeri boksörün Recep İvedik’ten dayak yeme sahnesi Azerileri kızdırdı. Şahan Gökbakar, tepkilerin ardından filmin o sahnesiyle ilgili detaylı bir açıklama yaptı ancak bu da Azerbaycanlıların kızgınlığını dindirmedi. En son siyasilerde filmin o sahnesi hakkında açıklamalarda bulundu.

AKP Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, ‘Recep İvedik’in Türk sporcu olarak uluslararası arenadaki müsabakalarını gösteren sahnelerin yer aldığını ifade eden Ünüvar, “Filmde bir boks sahnesi var. Bu sahnede, Türk vatandaşı ile Azerbaycan vatandaşı iki boksörün müsabakası var. Orada diyaloglar ve mücadele var. Ben oradaki abartılı diyaloglar ve sahnelerden rahatsız oldum”diyerek filmin o sahnesine tepki göstermişti.

ŞAHAN GÖKBAKAR SAHNEYİ KALDIRACAĞINI INSTAGRAM’DAN DUYURDU

Şahan Gökbakar, gelen tepkiler üzerine o sahnenin filmden çıkarılacağını şu sözlerle duyurdu:

“Fragmandan bir sahneyle ilgili çirkin bir polemik başladı. Ben filimlerimi gülmek ve güldürmek için yapıyorum. Her zaman böyle yaptım. Dolayısıyla bir tek Azerbaycan Türkü kardeşimin dahi hoşnutsuzluğu, benim gönlümü yaralar. Benimde hoşuma gitmez. Seve seve bu filmimden bu bölümü, bu sahneyi çıkartıyorum. Hem böylece kardeşliğimin dostluğumun mertçe bir kanıtı olsun size hem de kötü niyetle filmin üzerine gitmeye çalışan insanlarında oyunu bozulmuş olsun. Hepinizi çok seviyorum, kendinize çok iyi bakın.”

👑❤😂

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir video ()

Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ