Akıllı Gündem

Sağlık Bakanlığına KPSS’siz 6 bin 409 Personel alımı.

Memur alımlarında en az lise mezunu olan adaylardan KPSS 60 puan şartı ve KPSS puanı aranmaksızın alımlar gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bakanlığına KPSS’siz 6 bin 409 Personel alımı.

Binlerce kişi tarafından merakla beklenen memur alım ilanı yayınlandı.

6409 KİŞİ, KPSS 60 PUAN VEYA KPSS ŞARTSIZ LİSE MEZUNU BAKANLIK BÜNYESİNDE SÜREKLİ İŞÇİ POZİSYONUNDA AMBULANS ŞÖFÖRÜ ELEKTİRİKÇİ, GÜVENLİK, BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM VE SERVİS, HASTA KARŞILAMA VERİ GİRİŞİ KONTROL, KLİNİK DESTEK BİLGİSAYAR SİSTEM KURULUM BAKIM ONARIM VE ARIZA GİDERME ELEMANLARI İÇİN BAŞVURU

Sağlık Bakanlığı bünyesine alımı yapılacağı müjdelenen memur personel alımı sürecine yönelik olarak ilan kamuoyuna duyuruldu ve adayların beklediği dönem geldi. Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu olan adaylar arasından alınacak 6409 memur ve personel alım ilanları kamuoyuna duyuruldu. Yayımlanan sağlık bakanlığı memur personel alımı için adayların taşıması gereken şartlar, başvuru süreçleri ve başvuru şekilleriyle alakalı tüm bilgiler kılavuz üzerinde detaylıca aktarıldı. Bakanlık bünyesinde sürekli işçi pozisyonunda çalışmak, sağlık bakanlığı memur alımı için başvuru yapmak isteyecek adaylar link den şartlarını inceleyip başvuru yapabilecekler.

6409 memur alımı yapılıyor

Yayınlanan ilanda 6409 memur alımı yapılacağı açıklandı. Bu memur alımlarında en az lise mezunu olan adaylardan KPSS 60 puan şartı ve KPSS puanı aranmaksızın alımlar gerçekleştirilecek ve kişilerin kamuda istihdamı sağlanacaktır. Yayınlanan ilanda ambulans şoförü, elektrikçi, güvenlik personeli, bilgisayar bakım onarım ve servis elemanı, hasta karşılama görevlisi, veri girişi kontrol elemanı, klinik destek elemanı, bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı gibi daha çok sayıda kadro için alımlar sağlanacaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan bu memur personel alımı süreci için adayların başvuruları 31.12.2018 tarihi itibariyle İŞKUR üzerinden alınacak ve erişime açık hale gelecektir.

Başvuru şekilleri ve diğer bilgilendirmeler

Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Şartları uyan adaylar, başvurularını 31 Aralık 2018 – 04 Ocak 2019 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüğüne – Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir. İlan şartlarına uymayan, şartları karşılamadığı sonradan tespit edilen adayların başvuruları değerlendirme sürecine alınamayacaktır. Uygulanacak sınav sonrası başarılı olan adayların, ilgili pozisyonlar dahilinde Sağlık Bakanlığı kadrolarında istihdamları sağlanacaktır.

Başvuru detayları için tıklayınız.

Sürekli işçi kadrosuna ulaşmak için tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ