Akıllı Gündem

Rüya dizisi 7. bölüm 2. fragman yayınlandı (5 Eylül Salı)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Rüya 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir hafta tatile girecek olan dizi bu hafta yerine 5 Eylül Salı akşamı ekranlarda olacak.

Rüya dizisi 7. bölüm 2. fragman yayınlandı (5 Eylül Salı)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Rüya‘nın 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Her hafta Salı akşamları ekranlara gelen dizinin yeni bölümünün normalde 29 Ağustos’ta yayınlanması gerekiyordu. Ancak, bölüm bir haftadan sonra 5 Eylül Salı akşamı ekranlara gelecek.

Rüya’nın yeni bölümünde Elif’in Alaz pişmanlığı sürerken, Bulut’a karşı gittikçe daha da zor durumda kalıyor. İşte Rüya 7. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Rüya’nın 6. Bölümünde; Alaz Elif’i, Bulut’u öldürtmekte tehdit eder. Elif, zamana karşı yarışmaktadır. Ya Alaz’ın çirkin teklifini kabul edecek ya da sevdiği adamın öldürülmesini seyredecektir. Zaman ilerlemekte Bulut’un hayatı Elif’in ağzından çıkacak sözlere bağlıdır. Ruhşan Selma’nın, Alaz’ın teyzesi olduğunu öğrenmiştir. Cihan’ın ailesinden sakladığı sır perdesi aralanmaktadır. Bunca senelik eşinin yalan söylemesini içine sindiremeyen Ruhşan, sonunda Bulut’a bulduğu ipuçlarını anlatır. Selami’nin ölümünden şüphelenen Faysal, İnan’ın peşine düşer ve tüm gerçekleri öğrenir. Faysal‘la İnan’ın arasında ipler iyice gerilmiştir. Şahika İpek’ten öğrenmiş olduğu Elif-Bulut evliliği ile sarsılmış ileriye dönük tüm hayalleri yıkılmıştır. Cihan ve Şahika arasında neler yaşanacak? Bulut’un Elif’e yaptığı sürpriz ne olacak? Elif bu sürprizi nasıl karşılayacak? Yıldız, Sefer’in söylediklerine inanacak mı?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ