Akıllı Gündem

Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley’i Kimin Oynayacağı Belli Oldu.

Uzun zamandır proje olarak yer alan Elvis Presley filminin kadrosu yavaş yavaş oluşmaya başladı. Filmin proje sahibi ve yönetmenliğini yapacak olan yönetmen Baz Luhrmann kadrodan iki ismi açıkladı.

Rock’n Roll’un Kralı Elvis Presley’i Kimin Oynayacağı Belli Oldu.

Baz Luhrmann, Muhteşem Gatsby, Romeo ve Juliet ve Kırmızı Değirmen gibi birçok ikonik filme imza atmış bir isim. “Eğer kadro tam istediğim gibi olmazsa bu filmi yapamayacağımı biliyordum ve biz de doğal oyunculuğu olan ve yeterli ses özelliklerine sahip bir aktör arayışına girdik. Elemeler aşamasında, çok fazla yetenekli insan ile bir araya gelmek benim için onurdu. Broadway’de The Iceman Cometh adlı oyunda Denzel Washington ile oynayan Austin Butler‘ı duydum. Birçok kapsamlı ekran testler, müzik ve performans denemelerinden sonra dünyanın en ikonik müzisyenlerinden birini canlandırabilecek ruhta birini bulduğuma inandım.” diye belirtti.

Filmin kadrosuna dahil olan ilk isim usta oyuncu Tom Hanks oldu. Kendisi filmde Elvis Presley‘nin menajerini canlandıracak.

Rock'n Roll'un Kralı Elvis Presley'i Kimin Oynayacağı Belli Oldu.

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/BEI/Shutterstock (7898420om) – Tom Hanks – 43rd Annual People’s Choice Awards, Arrivals, Los Angeles, USA – 18 Jan 2017

Film Presley’nin menajeri Col. Tom Parker ile olan ilişkisinin yanı sıra, basit ve fakir hayatından sıyrılıp nasıl ikonik bir star haline geldiğini ele alacak.

Rock'n Roll'un Kralı Elvis Presley'i Kimin Oynayacağı Belli Oldu.

Elvis Presley’i oynaması için düşünülen isimler Harry Styles, Ansel Elgort ve Miles Teller’dı. Bugün açıklanan isim ise Austin Butler oldu. Oyuncu yakın zamanda Quentin Tarantino‘nun yeni filmi Once Upon A Time In Hollywood‘da yer aldı. Filmin yönetmeni Baz Luhrmann oyuncu seçimini sosyal medya hesabında paylaştı.

Rock'n Roll'un Kralı Elvis Presley'i Kimin Oynayacağı Belli Oldu.

Filmin çekimlerinin seneye başlaması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ