Akıllı Gündem

Renkli Sayfalar’ın yeni sunucuları belli oldu!

Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt’ın yerine Şule Zeybek ile Lerzan Mutlu’nun geçtiği iddia edildi.

Renkli Sayfalar’ın yeni sunucuları belli oldu!

Uzun yıllar hafta içi her gün sabah kuşağında Kanaltürk ekranlarında “2. Sayfa” adlı magazin programında birlikte çalışan Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt’ın kanalın kapanmasıyla birlikte Kanal D ekranında Renkli Sayfalar programına transfer oldu. İddiaya göre program, içerik açısından daha farklı bir yola gitmeyi hedeflediği için Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt, programla yollarını ayırma kararı aldı. İkili 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak programda son kez Kanal D’de ekrana çıkacak.

Diğer bir iddiaya göre de Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt’ın yerine gelecek isimler netleştiği belirtildi. Renkli Sayfalar’ın yeni sunucuları, Kanal D’de uzun yıllar öğlen haberlerini ve son olarak da Ben Bilmem Eşim Bilir’i sunan Şule Zeybek ile Beyaz TV’de geçen sezon Söylemezsem Olmaz’da moderatörlük yapan Lerzan Mutlu oldu.

Programı, Şule Zeybek ile Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’ın sunacağı iddia edilmişti. Asena Atalay’ın son zamanlarda Caner Erkin’le yaşadığı sorunlardan ve çizdiği imajdan dolayı kadroya dahil edilmediği ve yerine Lerzan Mutlu’nun tercih edildiği söyleniyor.

Kanal D’yle yolları ayıran Renkli Sayfalar programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın Fox TV ile anlaştığı iddia edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ