Akıllı Gündem

QNB Finansbank Tarım ve Teknoloji Günleri’nde CardFinans TarımKart’ı anlatacak

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, 4-7 Eylül 2019 tarihlerinde Tekirdağ Karaevli’de düzenlenecek açık hava uygulamalı en büyük tarım fuarı olan Tarım ve Teknoloji Günleri’nde binlerce üreticiye CardFinans TarımKart’ı anlatacak.

QNB Finansbank Tarım ve Teknoloji Günleri’nde CardFinans TarımKart’ı anlatacak

QNB Finansbank, Türkiye’de yedi yıldır düzenli olarak, Tarım ve Teknoloji Günleri adı altında Tekirdağ ilinde düzenlenen, açık hava uygulamalı en büyük tarım fuarında 20 binden fazla üreticiye TarımKart’ı anlatacak. Fuar 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Banka, fuarda özellikle çiftçilere özel, avantajlı tarım kredilerini ve CardFinans TarımKart’ı anlatacak.

QNB Finansbank Tarım ve Teknoloji Günleri’nde CardFinans TarımKart’ı anlatacak

Çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla hayata geçirilen CardFinans TarımKart ile çiftçiler, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanarak, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebiliyor.

Bu faydalara ek olarak, TarımKart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vadeler ile taksitli tarımsal amaçlı kredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler, SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir, aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler.

QNB Finansbank çiftçilere 100 milyona yakın finansman desteği verdi

QNB Finansbank Tarım ve Teknoloji Günleri’nde CardFinans TarımKart’ı anlatacak

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Direktörü Hakan Çağlar, yaptığı açıklamada son üç yıl içerisinde üreticilere ve tarımsal alanda faaliyet gösteren tedarikçilere 6 milyar TL’nin üzerinde finansman desteği sağladıklarına dikkat çekerek, “QNB Finansbank olarak tarım sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 120 bin üreticiye hizmet veriyoruz. Aynı zamanda 2019 yılının ilk yarısında 990 milyon TL kredi kullandırarak üreticilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek verdik.” dedi. Öncelikli hedeflerinin CardFinans TarımKart sahibi olan üretici sayısını artırmak ve sektörün üzerinde bir büyüme sağlayarak yeni ürün ve hizmetleriyle çok daha fazla sayıda çiftçiye ulaşmak olduğunun altını çizen Çağlar, “Türkiye’deki çiftçilerin yaklaşık yüzde 57’si kredi kartı kullanıcısı. Daha da gelişecek kartlı ödeme sistemlerinin sektör açısından büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu nedenle; tarımsal girdi ihtiyaçlarını çok avantajlı alışveriş imkanları ile karşılanabilmesi için sunduğumuz CardFinans TarımKartımızı yine üreticilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri çerçevesinde tasarladık. QNB Finansbank olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ