Akıllı Gündem

Prison Break geri dönüyor! İşte 5. sezon yeni tanıtım fragmanı

Efsane diziler arasına giren Prison Break, 2017’de geri dönüyor. Amerikan FOX TV ekranlarında yayınlanacak Prison Break 5. sezon için yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Prison Break geri dönüyor! İşte 5. sezon yeni tanıtım fragmanı

Prison Break hayranlarına müjde! Efsane dizi 2017’de ekranlara geri dönüyor. Üstelik dördüncü sezonda ölen Micahel Scofield ile birlikte. Dizinin 5. sezonu için 2016’da ilk tanıtım fragmanı yayınlanmıştı, bugün ise ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Amerikan Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak dizinin yeni sezonunda, kahramanlar tekrar bir hapishaneden kaçıyorlar. 5. sezonda dizinin kahramanları hapishaneden kaçarken Orta Doğu’daki olaylara da dahil olacaklar.

Diziyi yakından takip edenlerin aklına hemen “Micahel Scofield, yeni sezonda nasıl dirilecek?” sorusu gelebilir. Bu soru dizinin 4 Nisan’da yayınlanacak 5. sezon ait ilk bölümünde cevap bulacak.

Prison Break yeni tanıtım fragmanı:

ESKİ KADRO YENİDEN BİR ARADA

5. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan Prison Break ile ilgili merak edilen soruların başında en çok orijinal kadronun korunup korunmayacağı vardı. Yapımcılar tarafından düzenlenen bir basın toplantısında oyuncular hakkında detaylar paylaşıldı. Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nalasco, Robert Knepper, Rockmound Dunbar, Paul Adelstein gibi isimlerin kadroda yer aldığı duyuruldu.

Prison Breakin yeni sezonu hakkında önemli detaylar

Prison Break ilk tanıtım fragmanı:

 

HİKAYEYE DAHİL OLAN YENİ KARAKTERLER
Ekranlara gelecek olan 5. sezon ile ilgili net açıklamalar gelmese de, diziye dahil olan yeni oyuncular ve karakterlere göz atabiliriz. Hayatına beyaz bir sayfa açarak devam eden Sara’nın yeni hayat arkadaşı Scott Ness rolünde Mark Feuerstein, Hızlı ve Öfkeli filminden hatırlayacağımız Rick Yune ve Lincoln’ın gönlünü kaptırdığı Shabi rolünde Inbar Lavi, dizide önemli roller üstlenecekler. Ayrıca öldüğü düşünülen Michael ve Sara’nın ilişkilerinin durumunun ne olacağı ve Scott (Mark Feuerstein) karakteri ile Michael karakterinin karşılaşması büyük merak konusu.

Prison Breakin yeni sezonu hakkında önemli detaylar

KÜÇÜK MICHAEL SCOFIELD BÜYÜYOR

Dizinin final bölümünde Sara ile Michael’ın mezarını ziyaret ederken görünen Mike Scofield 5. sezonda daha fazla görünecek. Annesi Sara ve üvey babası Scott ile normal yaşantısına devam eden Mike Scofield, gerçek babası Michael’ı hiçbir zaman tanımayan ancak onu çok merak eden bir karakter. Fragmanlarda Mike’ın, annesi Sara’ya gerçek babası hakkında sorular sorduğunu görüyoruz.

Prison Breakin yeni sezonu hakkında önemli detaylar

T-BAG’İN SERBEST OLUŞU

5. sezonun ilk fragmanında izleyicilerin en çok dikkatini çeken detay, T-Bag’in hapishane dışında görülmesi oluyor. Hatırlanacağı üzere T-Bag, 4. sezonun sonunda Fox River Hapishanesi’ne gönderilmişti ancak yayınlanan fragmanda Michael’ın hayatta olduğu haberini Lincoln’a söylerken görüyoruz. Yeni sezonda izleyicilerin merak ettiği konulardan biri de T-Bag’in hapishaneden nasıl çıktığı oluyor.

Prison Breakin yeni sezonu hakkında önemli detaylar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ