Akıllı Gündem

Peker GYO, ‘Halka Arz Geri Alım Taahhüdü Teşviği’ Sonuçlarını Açıkladı

Peker GYO, ‘Halka Arz Geri Alım Taahhüdü Teşviği’ Sonuçlarını Açıkladı

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (“Peker GYO” veya “Şirket”) paylarına ilişkin olarak halka arz izahnamesinin ‘26.5.7. Yatırımcıların karar verme sürecinde etkili olabilecek diğer bilgiler’ bölümünde yer alan ve sadece halka arzdan pay alan yatırımcıların faydalanabileceği ‘Geri Alım Taahhüdü’ uygulaması Merkezi Kayıt Kuruluşu’nun (“MKK”) 04.03.2016 tarih ve 8/253 nolu ‘Promosyon Uygulama Esasları ve Ücret Tarifesi’ konulu Genel Mektubu çerçevesinde MKK nezdinde gerçekleştirilmiştir.

Bu teşvikten yararlanmak isteyen yurt dışı kurumsal, yurt içi bireysel ve yurt içi kurumsal yatırımcıların toplam 6.017.633 adet PEKGY payı geri alım fiyatı olan 5,61 TL’den olmak üzere toplam 33.758.921,13 TL, Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin 2 ortağı; Hasan Peker ve Ayşegül Peker tarafından nakden ödenerek geri alım işlemleri tamamlanmıştır.

Peker GYO/KAP

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Kaynak: investing.com

Bu içerik investing.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ