Akıllı Gündem

Payitaht Abdulhamid 62. bölüm fragmanı yayınlandı.

Trt1’in soluksuz izlenen dizisi Payitaht Abdulhamid’de neler yaşandı, yaşanan ihanetler Abdulhamid’e ne tür tedbir aldıracak?

Payitaht Abdulhamid 62. bölüm fragmanı yayınlandı.

Trt1’in merakla izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid 61. bölümü yayınlandı, ihanet çemberiyle mücadele eden Abdülhamid nasıl yol izleyecek, 62 bölüm fragmanı yayınlandı mı?

61. bölümde neler yaşandı.

Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar.

Halil Halid ve Tatar’ın Rusya’da aradığı adam aslında uzun zamandır peşine düştükleri biridir. Düşmanlarla çarpışırken kadim bir dostları esir olarak karşılarına çıkar. Halil Halid dostunu kurtarmak için kendini feda eder. Halil Halid bu tuzaktan kendini kurtarmayı başarabilecek midir?

Abdülkadir ve Naime ticarete girdiklerini herkesten saklarken Seniha öğrenmeyi başarır. Sırlarını saklayacaktır, ama susması karşılığında onlardan isteği bir şey vardır.

Bidar birinin ölümüne vesile olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Gelen bir itirafname Bidar’ı kuşkularında haklı çıkarır. Bidar kabusunun ayak seslerini takip ederken bir kapıya ulaşır. Kapının hemen ardında Şivenaz vardır. Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü görebilecek midir?

Fuat, yaptığı siyaseti engelleyerek Abdülhamid’i zor durumda bırakır. Ancak Abdülhamid’in yaptığı akıllıca hamle Fuat’la birlikte sefirleri de şaşırtır. Şer ittifakının kurduğu tuzağa düşen Abdülhamid’in, tuzağı tersine çevirecek başka bir planı vardır. Tuzağa düşen kim olacaktır?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ