Akıllı Gündem

Özge Özpirinçci: Aşığım aptal aptal şeyler yapıyorum

Yakışıklı oyuncu Burak Yamantürk’le yeni bir aşka yelken açan Özge Özpirinçci’den samimi itiraflar.

Özge Özpirinçci: Aşığım aptal aptal şeyler yapıyorum

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk’le aşk yaşamaya başladı. Yalnız kalmayı planlayan ancak Burak Yamantürk’le tanıştıktan sonra kendisini yeni bir aşkın içinde bulduğunu belirten 31 yaşındaki güzel oyuncu, ilişkisi hakkında Marie Claire dergisine samimi açıklamalarda bulundu.
Özpirinçci’nin dergiye verdiği röportajından bir bölüm şöyle:
Şu anki ilişkin nasıl başladı?

Biz Burak’la çok konuştuk. Bir anda, biriyle saçma sapan konuşmaya başlarsın ve bitmez ya… Evrenden bahsederken bir anda ne marka ayakkabı giydiğine kadar gider sohbet. Susmadık ve kalabalık bir ortamda farkında olmadan, sürekli ona çekilme durumunu yaşadım. Tam olarak kader bence. Çünkü ben Burak’la tanıştığımda yalnız kalmak istediğim bir dönemdeydim. Aslında çok net karar vermiştim. Sonra bir baktım, evren öyle istemiyormuş. Ama şu anda Burak o istediğim dönemi de yaşatıyor bana. Kendinden önce beni düşünüyor. Ben de kendimden önce onu düşündüğüm için son derece dengeli ve güzel bir ilişkimiz var. Bu çok değerli bir şey.
Aşıkken nasıl bir Özge oluyorsun?

Çok enerjik olurum. Saçma sapan konuşurum, sakarlık yaparım, aptallaşırım. ‘Biri şu kızın fişini çeksin’ demek istersin. Asla yapmayacağım şeyleri yaparım. Şu an hala aşığım. O yüzden hep aptal aptal şeyler yapıyorum. (Gülüyor) Neyse ki, mesleki delilik de olduğu için tolere ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ