Akıllı Gündem

Onur Kıvrak: Ömrümü Adadım

Onur Kıvrak: Ömrümü Adadım

Trabzonspor’da Malatya hezimetinden sonra yönetim kurulu kararı sonrası Burak Yılmaz ile birlikte kadro dışı bırakılan ve kaptanlığı alınan Onur Kıvrak sessizliğini bozdu. Trabzonspor’a ömrünü adadığı için Milli Takıma almadıklarını söyleyen Onur, Ben Trabzonspor’a ömrümü adadım Birileri koltuğunu kurtaracak diye 12 yılımı çöpe atamam dedi.
Futbol

Sözlerine “Ben Trabzonspor’a ihanet etmem. Namusum ve şerefimle oynuyorum” diye başlayan Onur Kıvrak şöyle devam etti: 3 gündür uyku uyumadım. Her yerimde yaralar çıktı. Bu iftirayı bana nasıl atarlar diye. Malatya maçında sahaya iğne ile çıktım.” dedi.

”GÜZEL ŞEKİLDE NOKTALAYACAĞIM”
Karadeniz gazetesine konuşan tecrübeli file bekçisi, “Sakat sakat oynuyorum. İstesem ameliyat olur, gider İzmir’de paramı tıkır tıkır alır yan gelir yatarım. Benim için her şey söylediler. Bir tek ‘maç sattı’ dememişlerdi onu da söylediler. Bu saatten sonra ağzımla kuş tutsam yaranamayacağım. Buna atılan bu iftira namusa atılan iftira gibidir. O yüzden sağlıklı bir şekilde karar vereceğim. Güzel bir şekilde noktalayacağım. Herkes susarken 2011’de ben şikeyi haykırdım.” diye konuştu.

”BİRİLERİ KOLTUĞUNU KURTARMA PEŞİNDE”
Trabzonspor’a ömrünü adadığını kaydeden Onur Kıvrak, “Bu yüzden Milli Takım’a almadılar. Şimdi birileri koltuğunu kurtaracak diye ben 12 yılımı çöpe atamam. Trabzonspor’a ömrümü adadım. Bu organize bir iş. Günah keçisi olarak bizi göstermek istiyorlar. Benim babam araba tamircisi idi. Elleri nasırlı, yara bere içinde alın teri ile bizi büyüttü. Helal ekmek yedirdi. Kursağımızdan haram tek lokma geçmedi. Ben 5-0’lık yenilginin utancımdan çocuğumu parka götüremedim.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ