Akıllı Gündem

OnePlus’ın Android ve iOS uyumlu ilk fotoğraf uygulaması Reflexion

OnePlus’ın Android ve iOS uyumlu ilk fotoğraf uygulaması Reflexion

OnePlus tüm dünyanın kendilerini sadece bir telefon üreticisi ve bir Android sağlayıcısından çok daha fazlası olduklarını bilmesini istiyor. Şirket bu sebeple ilk Android ve iOS uygulamasını bugün piyasaya çıkardı.

Reflexion olarak adlandırılan bu yeni uygulama, OnePlus’a göre günlük hayattaki zıtlığı ve uyumu keşfetmekle ilgili. Daha doğrusu bu fotoğraf uygulaması ön ve arka kameradan çekilmiş fotoğraflara “eşsiz yansıma” özelliği katıyor. Bu uygulama ile hem kendinizi hem de sizin gördüğünüz şeyi aynı anda ön ve arka kameranın fotoğraf çekmesiyle birleştirebiliyorsunuz.

Bu yeni uygulama, oluşturduğunuz fotoğrafları Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında kolaylıkla paylaşabilmenize olanak sağlıyor. Tabi ki bu uygulamada çığır açıcı bir yenilik yok; fakat OnePlus‘ı kullanıcıların ilgisini çekmek istediği için suçlayamayız.

OnePlus Reflexion uygulamasını Google Play’den ve Apple App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda bu uygulamayı kullanmak ister misiniz?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ