Akıllı Gündem

Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı: Selvi kim olduğunu itiraf edecek mi

Ölene Kadar dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Selvi ile ayrı düşen Dağhan, aşkının peşinden gidecek mi? Selvi, Dağhan’a gerçekleri açıklayacak mı? Kim olduğunu itiraf edecek mi? İşte 16 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı…

Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı: Selvi kim olduğunu itiraf edecek mi

Ölene Kadar dizisi dün gece yayınlanan 8. bölümü ile ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Bir çocuğu olduğunu öğrenen Dağhan, Ender’i öldürmeyi kafasına koydu. Babasının intikamını almakta kararlı olan Dağhan, henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu arasında kalmıştır. Dağhan, bu arada Selvi ile Yılmaz’ın beraber hareket ettiğini öğrendi. Her şeyi açığa çıkartan Dağhan, Selvi’nin yaptığı bu anlaşmayı bozmayı başarmıştır. Dağhan’ın baskılarına göğüs germekte zorlanan Selvi ise artık ne yapacağını bilememektedir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek etti mi? Dağhan, ne yapacak? Aşkının peşinden mi yoksa gerçeklerin peşinden mi gidecek?
Ölene Kadar 9. bölüm fragmanında Selvi’nin peşini bırakmak istemeyen Dağhan kendisini tehlikeye atarak bazı mücadelelerde bulunuyor. Ölene Kadar 9. bölüm fragmanında Selvi’nin de kendisiyle beraber hareket etmesi gerektiğini dile getiren Dağhan, Ölene Kadar 9. bölüm fragmanında ısrarına devam etmektedir.
İşte, Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı…

ÖLENE KADAR 8. BÖLÜM ÖZETİ
Ölene Kadar dizisinde bu hafta Dağhan’a bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır. Ama yalnızca bir süreliğine! Dağhan ne pahasına olursa olsun Ender’i bağışlamamakta ve babasının intikamını almakta kararlıdır. Bir yanda henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu… Dağhan arada kalmıştır… Kim dost, kim düşman artık ayırt edememektedir.
Öte yandan Selvi’nin Yılmaz’la işbirliği yaptığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Şimdi iki sevgiliyi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Kılıçlar çekilir. Artık herkes eteğindeki taşları dökecektir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek midir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ