Akıllı Gündem

Ölene Kadar 9. bölüm 2. fragman: Selvi itiraf ediyor – 16 Mart

Ölene Kadar dizisinin 9. bölümü için 2. fragman yayınlandı. Dağhan tarafından iyice köşeye sıkıştırılan Selvi, kim olduğunu itiraf ediyor. İşte 16 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Ölene Kadar dizisinin 9. bölüm yeni fragmanı.

Ölene Kadar 9. bölüm 2. fragman: Selvi itiraf ediyor – 16 Mart

ATV’nin yeni dizisi Ölene Kadar’da itiraf zamanı. Küçük bir kızken yalancı şahitlik yaparak Dağhan’ın suçsuz yere hapis yatmasına neden olan Selvi, gerçekte kim olduğunu sevgilisine itiraf ediyor. Dağhan, sevgilisi Selvi’nin kendisi için yalancı şahitlik yapan Vildan olduğunu öğrenince ne yapacak?

Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan’ın paylaştığı Ölene Kadar 9. bölümü 16 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizinin yeni bölümü merakla beklenirken, 9. bölüm için 2. fragman yayınlandı.

Dizinin 9. bölümü için yayınlanan yeni fragmanı ve 1. fragmanı aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz.

ÖLENE KADAR 9. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı: Selvi kim olduğunu itiraf edecek mi

 

ÖLENE KADAR 8. BÖLÜM ÖZETİ

Ölene Kadar dizisinde bu hafta Dağhan’a bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır. Ama yalnızca bir süreliğine! Dağhan ne pahasına olursa olsun Ender’i bağışlamamakta ve babasının intikamını almakta kararlıdır. Bir yanda henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu… Dağhan arada kalmıştır… Kim dost, kim düşman artık ayırt edememektedir.

Öte yandan Selvi’nin Yılmaz’la işbirliği yaptığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Şimdi iki sevgiliyi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Kılıçlar çekilir. Artık herkes eteğindeki taşları dökecektir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek midir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ