Akıllı Gündem

Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı: Dağhan’ın çocuğu ortaya çıkıyor

Ölene Kadar dizisinin 8. bölümü için ikinci fragman yayınlandı. Mesut Akusta’nın da d,z,ye dahil olmasıyla heyecan yükseliyor. 9 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Ölene Kadar dizisi 8. bölümde Dağhan’ın çocuğu ortaya çıkacak.

Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı: Dağhan’ın çocuğu ortaya çıkıyor

Ölene Kadar dizisinin 8. bölümünde sürprizlere hazır olun. 9 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak bölümde diziye ünlü oyuncu Mesut Akusta dahil oluyor. Perşembe akşamı izleyicileri bekleyen bir diğer sürpriz ise Dağhan’ın Beril’den olan çocuğu ortaya çıkacak. Dağhan ise Yılmaz ile işbirliği yapan sevgilisi Selvi ile ayrılıyor. Bu ayrılık ne kadar uzun sürecek? Mesut Akusta hangi karaktere can verecek? Beril’in yıllar sonra ortaya çıkan çocuğu gerçekten Dağhan’dan mı?

İşte bu soruların cevapları merakla bekleniyor. ATV, Ölene Kadar dizisinin 8. bölümü için iki fragman yayınladı. Aşağıda bu fragmanları izleyebilirsiniz.

Ölene Kadar 8. bölüm 1. fragmanı:

Ölene Kadar 8. bölüm 2. fragmanı:

Ölene Kadar 8. bölüm: Selvi, Dağhan’a her şeyi anlatacak mı

 

Dizinin konusu

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan “Ölene Kadar” Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ