Akıllı Gündem

Ölene Kadar 2. bölümde avukat Selvi’nin hikayesi ortaya çıkıyor

Ölene Kadar dizisinin 2. bölümü için 1. tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte Ölene Kadar dizisinde önümüzdeki hafta yaşanacaklar.

Ölene Kadar 2. bölümde avukat Selvi’nin hikayesi ortaya çıkıyor

İlk bölümü Perşembe akşamı atv ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Ölene Kadar‘ dizisinin 2. bölümü için 1. tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk bölümde, suçsuz yere 11 yıl hapis yatan Dağhan‘ın avukat Selvi tarafından suçsuzluğunun ispat edilerek özgürlüğüne kavuşması ekranlara geldi.

Ölene Kadar’ın 2. bölümünde dizideki olaylar daha da genişlemeye başlıyor. Avukat Selvi’nin hayat hikayesi ve geçmişi ortaya çıkıyor. Selvi’nin büyük sırrı nedir ve neden yalan söylemiştir ?

İşte Ölene Kadar dizisinin 2. bölüm tanıtım fragmanı:

 

ÖLENE KADAR DİZİSİNİN HİKAYESİ

11 yıl önce düğün günü müstakbel eşinin babasını öldürme suçundan tutuklanan Dağhan Soysür (35), müebbet hapse mahkum edilmişti. Kasten adam öldürme gerekçesiyle yıllardır hapis yatan Soysür’ün davası 11 yıl sonra yeniden açılıyor.

Tıp öğrencisi olan, doktor olup hayatını insan hayatı için adamaya and içen Dağhan Soysür’ün davası henüz kariyerinin başındaki bir avukat olan Selvi Nardan tarafından yeniden gündeme getirildi. Yeni delillere ulaştığı iddiasıyla, Soysür’ün suçsuzluğunu ispat edeceğine inanan Nardan, Soysür’den aldığı vekalet ile davayı yeniden açtı. 12 Ocak Perşembe görülecek davada Soysür’ün suçsuzluğu ispat edilirse mahkum 11 yıl sonra özgürlüğüne kavuşacak.

Hayatının en verimli yıllarını hak etmediği şekilde elinden alındığını düşünen ve tüm duruşmalarda suçsuz olduğunu dile getiren Dağhan Soysür’ün, özgürlüğe kavuştuğu gün, yeni hayatının ilk günü olacak. Selvi Nardan, Dağhan’ın suçsuzluğunu ispatlayabilir mi? 11 yıllık esaret sona erecek mi? Ama asıl önemli soru, özgürlüğünü kazandığında kendisine bu tuzağı kuranları bulup bedelini ödetecek mi?

 

Selvi – Fahriye Evcen

24 Yaşında, henüz kariyerinin başında olan genç bir avukat. Acılarla, zorluklarla dolu geçmişi sebebiyle yaşına göre oldukça görmüş geçirmiş, hayatta her şeyin bir çözümü olduğuna inanan ve bu çözümleri aramaktan hiç vazgeçmeyen mücadeleci bir kadın. Onu avukat olmaya iten ve sonunda Dağhan’ın karşısına çıkmaya sürükleyen vicdanı, hem en zayıf hem de en güçlü yanı. Dağhan’ın kurtuluşuyla kendi sonunu da hazırladığından habersiz. Hayatının en önemli davasını kazanmayı başarsa da asıl sınavını Dağhan’a aşık olduğunda verecek.

 

Dağhan – Engin Akyürek

İşlemediği bir suç yüzünden hüküm giymiş; hayatının en güzel yıllarını, geleceğini, hayallerini, aşkını kaybetmiş ve on bir yıldır haksız bir esareti yaşayan 35 yaşında bir adam. Ağırlaştırılmış müebbet mahkumu olarak, ölene kadar çıkamayacağını düşündüğü cezaevinden, beklenmedik bir şekilde masumiyetinin ispatlanmasıyla çıkar. Ancak onun için bu bir son değil, aksine tehlikelerle dolu bir yolun başlangıcıdır. Hayatına devam etmekle geçmişin peşine düşmek arasında git geller yaşasa da yıllar önce kendisine tuzak kuranları bulmaya, onlara kaybettiklerinin bedelini ödetmeye ve adaleti sağlamaya kararlıdır.

 

Ender – Sarp Levendoğlu

36 yaşında, hırslı, saplantılı, kötücül bir karakteri olmasına karşın istediğinde oldukça sakin, anlayışlı, düşünceli ve iyi kalpliymiş gibi görünebilen bir adam. İki yüzü vardır Ender’in; Birisi delicesine bir aşkla sevdiği Beril’in gördüğü aydınlık yüzü, diğeri ise başarıyla gizlediği ve şimdiye dek çok az insanın gördüğü karanlık yüzü… İstediği şeyleri elde etmek ve sahip olduğu imkanları elinde tutmak adına yapmayacağı şey yoktur. Dağhan’ın hapisten çıkmasıyla birlikte hayatında ikinci kez her şeyini kaybetme riskiyle yüz yüze gelir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ