Akıllı Gündem

Ölene Kadar 1.bölüm 1.fragman Dağhan hapisten çıkacak mı

Ölene Kadar dizisi ATV ekranlarında ilk bölümü ile 12 Ocak 2017 Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak.

Ölene Kadar dizisi ATV ekranlarında ilk bölümü ile 12 Ocak 2017 Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak. Başrollerini Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in paylaştığı Ölene Kadar dizisinin 1. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Dizi 1. bölüm 1. fragmanından önce üç farklı tanıtım ile izleyiciye ipuçları verdi.

Ölene Kadar, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Dizide, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkûmu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

  1. bölümde neler izleyeceğiz işte ipuçları;

Avukat Selvi Nardan mahkum Dağhan’ın bütün hayat hikayesini ezbere bilmektedir. Avukat Selvi’nin ilk davasıdır ve Dağhan da ilk müvekkilidir. 11 yıldır hapiste olan Dağhan’ın annesi oğlunun suçlu olduğuna inanmamaktadır. Dağhan evlenmek üzere olduğu kızın babasını öldürmekle suçlanmaktadır. Görgü tanığı ise küçük bir kızdır ve Dağhan’ı işaret etmiştir. Selvi, elinde kanıtlar olduğu için davayı yeniden açmak istemekte ve Dağhan’ın avukatlığını yapmakta kararlıdır fakat Dağhan avukat istememektedir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ