Akıllı Gündem

Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için “Lezita Kantin” ürün grubunu oluşturdu

Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için “Lezita Kantin” ürün grubunu oluşturdu

Okulların tam gün olması ile birlikte öğrencilerin sağlıklı beslenme konusu daha bir önem kazandı. Okul kantinlerinde sağlıklı gıdaların satılması ile ilgili düzenlemeler uygulanmaya devam ediyor. Bu uygulamayı desteklemek için firmalar da sağlıklı kantin ürünleri üretmeye başladılar. Bu konuda son haber Lezita’dan geldi.

ÖĞRENCİLER LEZİTA’NIN SAĞLIKLI VE LEZZETLİ ÜRÜNLERİYLE TENEFFÜSLERİN TADINI ÇIKARACAK

Piliç eti pazarının sevilen markalarından Lezita, Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için “Lezita Kantin” ürün grubunu oluşturdu. Sağlıklı ve hijyenik şartlarda hazırlanan “Lezita Kantin” ürünlerini öğrenciler ders aralarında keyifle ve güvenle tüketebilecek. İstanbul’da 650 okul kantininde öğrencilerin beğenisine sunulan “Lezita Kantin” ürün grubunda; Schnitzel, Nugget, Acılı Kebap, Kasap Köfte, Izgara Köfte, Çıtır Burger ve Hamburger ürünleri yer alıyor.

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Lezita, sağlıklı ve lezzetli ürünlerini tüketim zincirinin farklı halkalarına ulaştırmaya devam ediyor. Lezita, yeni eğitim – öğretim sezonunun açılmasıyla birlikte öğrenciler için hazırladığı ürün grubuyla kantinlerde yerini aldı.

Piliç eti ve ileri işlenmiş ürünler pazarında en büyük markalardan biri olan Lezita, hijyen ve besin değeri kriterlerine uygun olarak, farklı seçeneklerin yer aldığı bir ürün grubu oluşturdu. Lezita’nın, Pazarlama, AR-GE, Kalite, Üretim ve Satış departmanlarının ortak çalışmasıyla oluşturulan “Lezita Kantin” ürün grubu, kantincilerin ve öğrencilerin talepleri dikkate alınarak, öğrencilerin damak tadına uygun olarak geliştirildi.

Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için “Lezita Kantin” ürün grubunu oluşturdu

İlk ve orta öğretim öğrencileri için hazırlanan “Lezita Kantin” ürün grubunda yüksek protein değeriyle dikkat çeken Schnitzel, Nugget, Acılı Kebap, Kasap Köfte, Izgara Köfte, Çıtır Burger ve Hamburger ürünleri yer alıyor.

Lezita, İstanbul Kantinciler Esnaf Odası’nın etkinliklerinde 1.600 kantinciyle buluştu

Türkiye genelinde yaklaşık 11.500, İstanbul’da ise 2.200 kantin yer alıyor. Şimdiye kadar İstanbul’da toplam 650 okulun kantinine hizmet veren Lezita, önümüzdeki dönemde 1.200 okulda öğrencilerle buluşmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda çalışan Lezita, 6-7 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da, İstanbul Kantinciler Esnaf Odası’nın düzenlediği etkinliklere katıldı. 6 Eylül’de Ataşehir’de Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde, 7 Eylül’de ise Bahçelievler Mümtaz Soysal Sosyal Bilimler Lisesi’nde gerçekleşen etkinliklerde toplam 1.600 kantinci bir araya gelirken, etkinliklere katılan tek piliç eti markası ise Lezita oldu. Her iki etkinlikte de tadımı yapılan Lezita ürünleri İstanbullu kantinciler tarafından beğeniyle karşılandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ