Akıllı Gündem

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ KİM OLDU? ACUN AÇIKLADI!

O Ses Türkiye’de birinci olan isim açıklandı. Dün akşam yapılan O Ses Türkiye final gecesinde kıyasıya bir rekabet vardı. Beyazıt Öztürk ve Murat Boz’un yarışmacısı son ikiye kaldı. Peki birinci kim oldu?

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ KİM OLDU? ACUN AÇIKLADI!

TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye finalisti belli oldu. Merakla izlenen dizinin son etabı yayınlandı. İşte O SES TÜRKİYE 1.si

KİMLER FİNALE KALMIŞTI?

O Ses Türkiye’de finale 6 kişi kalmıştı. Beyaz’ın takımından Gülce Kahtalı, Barış ve Boran Solar, Umut Kaç; Murat Boz’un takımından Bartu Gürhan, Ferat Üngür; Hadise’nin takımından Anıl Şimşek.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Son ikiye kalan isimler Beyazıt Öztürk’ün takımından Umut Kaç ve Murat Boz’un takımından Ferat Üngür olmuştu. En fazla oyu alarak 2019 O Ses Türkiye şampiyonu olan isim Murat Boz’un takımından Ferat Üngür oldu. Murat Boz uzun zamanın ardından şampiyonluğu almış oldu.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU FERAT ÜNGÖR KİMDİR?

Ferat Üngör, O Ses Türkiye’de söylediği Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile herkesi kendine hayran bıraktı. Söylediği türküler ile ekranları başında olan herkese başka diyarlara götüren Ferat Üngör, dört jüri arasından Murat Boz’u tercih etti.

Aslen Diyarbakır’lı olan Ferhat Üngör, jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Yarı finalde Turnalar şarkısı ile mükemmel bir performans sergileyen Ferat Üngör halkın takdirini kazandı ve Murat Boz ile birlikte finalde yarışma adayı oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ