Akıllı Gündem

Nusret için kötü haber! Ben Affleck ve Rihanna tişörtleri montaj çıktı

Nusret tarafından paylaşılan, Ben Affleck ve Rihanna’nın Nusret tişörtü giydiği iddia edilen fotoğrafların montaj olduğu ortaya çıktı. Nusret’in resmi Instagram hesabından yapılan paylaşım için, Nusret nasıl bir açıklama yapacak merak ediliyor.

Nusret için kötü haber! Ben Affleck ve Rihanna tişörtleri montaj çıktı

Nusret’in tuz dökme hareketi Türkiye gündeminden düşmüyor. NBA takımlarının paylaşımı sonrasında ününü dünyaya yayan Milli kasabımız Nusret Gökçe’nin, bu ününe gölge düşürecek yeni gelişmeler ortaya çıktı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Nusret’in tuz dökme hareketi ABD’li show programlarına konu olmuş ve ardından Ben Affleck ve Rihanna’nın Nusret resimli tişörtler giydikleri haberlerini sizlerle paylaşmıştık. Hatta Rihanna’nın Nusret resimli tişört giydiğini dün sizlerle paylaşmıştık. Ancak iki ünlü ismin Nusret tişörtü giydiği haberleri asılsız ve sahte çıktı. Çünkü Nusret’in resmi hesabından paylaştığı Rihanna’nın Nusret resimli fotoğrafları montajdı.

Nusret’in @nusr-ett isimli Nusret Dubai resmi Instagram hesabından “Rihanna da bizden giyiniyo” notuyla paylaştığı Rihanna’nın Nusret resimli fotoğrafı fotoğrafı montaj çıktı. Gerçekte Rihanna’nın düz beyaz bir tişörtle fotoğraflandığı görülüyor. Aynı durum Ben Affleck’te de var. Affleck ise gerçekte düz koyu gri bir tişörtle görülüyor.


Şimdi herkes bu montajları kimin yaptığını ve montajlı Rihanna fotoğrafını resmi hesabından paylaşan Nusret’in bu konuda nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.

 

Yozgatlı kasaptan Nusret’e sert tepki: Asgari ücret 1300 lira oğlum

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ