Akıllı Gündem

Nusr-Et yeni şubesini Kanyon AVM’ye açıyor

Para Dergisi’nin bu haftaki sayısında Nusr-Et’in İstanbul’da ikinci restoranını Kanyon AVM’ye açacağı yazıldı. Nusr-Et için Kanyon’un yeme içme bölümlerinin üstünde yer tutularak, tadilat işlerine başlanmış.

Nusr-Et yeni şubesini Kanyon AVM’ye açıyor

Nusr-Et Steakhouse, İstanbul’un ünlü et restoranlarından biri. Nusret Gökçe ve Mithat Erdem in ortaklığıyla Etiler’de hizmete giren firmanın yüzde 50’si 2011 yılı sonunda Doğuş Holdingin patronu Ferit şahenk’e satılmıştı.

Bu tarihten itibaren hızlı bir atağa kalkan Nusr-Et. artık sadece İstanbul’da değil Ankara. Bodrum, Dubai’de de şubeleri olan bir steakhouse zinciri haline geldi.

ABD’de şube açmak için hazırlıklar yapan Nusr-Et yurtiçinde de büyümesini sürdürüyor. Bir taraftan Nusr-Et Burger sayıları artarken bir taraftan da Nusr-Et için yeni şube hazırlıkları devam ediyor.

Etiler’deki mevcut restoranın hemen bitişiğindeki Big Chefs’in bulunduğu mekanın Nusr-Et’e dahil olacağını daha önceki kulislerimizde yazmıştık. Nusr-Et İstanbul’da ikinci restoranını ise Kanyon AVM’ye açıyormuş. Kanyon’un yeme içme bölümlerinin en üst katında yer tutulmuş. Hatta tadilat işlerine başlanmış. Yaz gelmeden mekanın açılması planlanryormuş. Nusret Gökçe’nin Etiler Bebek’te
bulunan bir de Nusr-Et Burger isimli zinciri var. Burası Gökçe’nin ilk restoranlarından biri. Burası da Bebek’te bulunan Alaçatı Mantıcısı’nın bulunduğu yere taşınacakmış. Paylaştığı fotoğraf ve görüntülerle sosyal medyada da fenomen olan Nusret Gökçe işine aşık bir isim. İstanbul, Ankara, Bodrum ve Dubai hattında sürekli seyahat halinde. Restoranlarında pişecek etleri hala bizzat kendi alan bir isim. İşinin başında olunca da başarı beraberinde geliyor…

Kaynak: Para

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ