Akıllı Gündem

Nurgül Yeşilçay yeni imajıyla Nişantaşı’nda görüntülendi

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, dikkat çeken yeni imajı ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Yeşilçay yeni imajı hakkında basın mensuplarına, “Saçlarımı yeni kestirdim, yeni imajım, iyi çekin” dedi.

Nurgül Yeşilçay yeni imajıyla Nişantaşı’nda görüntülendi

Nurgül Yeşilçay’ın imajında şaşırtan değişim. Yıllardır oynadığı film ve dizilerde uzun saçları ile hafızalarda yer eden ünlü oyuncu, yeni görüntüsü ile şaşırttı.

Önceki gün Nişantaşı’nda objektife takılan Nugül Yeşilçay, herkesin aşina olduğu uzun saçlarını kısalttırdı. Yıllardır uzun kullandığı saçlarını kısalttığı görülen ünlü oyuncu, muhabirlere “İşte yeni imajım, iyi çekin” diye takıldı.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol lan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni imajıyla görüntülendi. Bir arkadaşıyla alışverişe çıkan Yeşilçay, yırtık kot pantolonu ve kısalttırdığı saçlarıyla dikkat çekti. Yeşilçay, muabirlerin soruları üzerine “Saçlarımı yeni kestim, yeni imajım, iyi çekin” diye cevap verdi.

‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’de rol alan Yeşilçay, “Yeni bir proje var mı?” sorusuna, “Vallahi yok, olsa söylerim” yanıtını verdi.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ