Akıllı Gündem

Nokia 3310 satışları Avrupa’da başlıyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı.

Nokia 3310 satışları Avrupa’da başlıyor! İşte çıkış tarihi ve fiyatı.

Bir zamanların cep telefonu liderinin eskilere götüren ve şirketin şahşahalı günlerini hatırlatan Nokia 3310 (2017) modeli için kesin bir tarih verilmemiş, ancak yılın ikinci çeyreğinde satışına başlanacağı açıklaması yapılmıştı. Ancak cihazın kalp atışları artık çok yakından duyuluyor!

Akıllı telefon modellerine göre sıradan bir telefon olarak nitelendirilen Nokia 3310’un satışına 28 Nisan’da başlanacak. Ancak fiyatı ilk açıklanandan farklı olacak.

İlk çıkışını Şubat ayında düzenlenen Mobile World Congress 2017‘de yapan Nokia 3310‘un fiyatı da 49 Euro olarak açıklanmıştı. Ancak satışa sunulmasına çok az bir süre kala bu durum değişmiş gibi görünüyor.

Örneğin, Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olan cihazın Avustralya’da fiyatı 59 Euro olacak. Daha fazla müşteri çekmek için çabalayan bazı perakendeciler ise fiyatı biraz kırarak cihazı 53 Euro‘dan satacak. Almanya ise Nokia 3310’un satış fiyatını 58 Euro olarak belirledi.

İsveç tarafında ise daha büyük bir sürpriz söz konusu. İsveçli bazı perakendeciler cihazın henüz resmi olarak onaylanmayan 3G versiyonunu satışa sunacak. Bu versiyonun da 93 Euro‘dan daha ucuz olmayacağı düşünülüyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ