Akıllı Gündem

No:309 dizisi 25. bölüm fragmanında balayı hüsran mı oluyor

No:309 dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde evlenen Lale ve Onur’u hangi olaylar bekliyor? Lale’nin annesi Songül, Onur’un dayısıyla mı evleniyor? İşte bu soruların cevapları No:309 dizisinin 25. bölümünde cevap bulacak.

No:309 dizisi 25. bölüm fragmanında balayı hüsran mı oluyor

No:309 dizisinin bu haftaki bölümü Onur ve Lale’nin evlenmesiyle mutlu sonla bitti. Dizinin kahramanları evlendiler ama mutlu olabilecekler mi? Onur ve Lale’nin arasındaki evlilik sözleşmesi hangi sorunları ortaya çıkaracak? İşte bu soruların cevabı önümüzdeki hafta yayınlanacak 25. bölümde cevap bulacak. Sayfamızın en altında 25. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

24. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Onur ve Leyla’nın arasındaki sözleşmeyi ortaya çıkaran mektubu okuyan Songül, sözleşmeyi okuyunca çok kızar ve doğru olup olmadığını kızı Lale’ye sorar.  Lale, annesine yalan söyleyerek sözleşmeyi inkar etti. Ancak, Songül kızına bu olayı Onur’a anlatmasını isdi. Çünkü mektubu Pelinsu’nun gönderdiklerini düşünüyorlar. Bunun üzerine Lale ve ablası Onur’un şirketine beraber gittiler. Lale, Onur’a mektubu anlatırken, ablası da Pelinsu’yu tuvalette sıkıştırdı ve mektubun hesabını sordu.

Ancak görünüşe göre mektubu Pelinsu göndermemişti. Çünkü Pelinsu’da mektubu öğrenince şaşırdı. İlk olarak Erol ve annesi Betül’ün gönderdiğini düşündü. Ancak mektubu gönderen Erol ve annesi de değildi. Pelinsu bu sefer, sözleşmeden haberi olan doktor Onur’un gönderdiğini düşünerek hastaneye gitti. Doktor Onur’a mektuptan bahseden Pelinsu, doktorunda göndermediğini öğrenince şaşırır. Bu arada Leyla, Pelinsu’yu doktor Onur’un odasından çıkarken görür. Tabi bunlar yaşanırken Betül, görümcesi Yıldız’ı mektuptan haberdar eder. Onur’un kendisine bu mektubu anlatmamasına bozulan Betül, sözleşmeyi iptal etmek isteyen oğluna karşı çıkar. Onur, annesini sözleşmeyi iptal etmeye ikna edemediği için Lale’ye sözleşme konusunda yalan söylemek zorunda kalır.

Mektubu kimin gönderdiğinin gizemi sürerken Leyla ve Onur yeni evlerindeki hazırlıkları tamamlarlar. Dizinin kahramanları Lale ve Onur bölüm sonunda nihayet evlenirler.

25. BÖLÜM TANITIM FRAGMANI

No:309 dizisi 25. bölümünde Onur ve Lale’nin mutluluğu ne kadar sürecek? Lale, Onur’un sözleşme konusunda kendisine yalan söylediğini öğrenecek mi? Dizinin 7 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak bölümüne, Onur’un dayısının Lale’nin annesine teklifi damga vuracak. Onur’un dayısı, Lale’nin annesine evlenme mi teklif etti? Balayına çıkan Onur ve Lale’nin başlarına neler gelecek?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ