Akıllı Gündem

No:309 dizisi 24. bölüm fragmanı: Lale’nin annesi sözleşmeyi öğreniyor

No:309 dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. No:309 dizisi 24. bölümde Lale’nin annesi Songül, Onur ve Lale arasındaki evlilik sözleşmesini öğreniyor.

No:309 dizisi 24. bölüm fragmanı: Lale’nin annesi sözleşmeyi öğreniyor

No:309 dizisi 24. bölüm birinci tanıtım fragmanı yayınlandı. No:309 dizisinde gerçekler ortaya çıkıyor. Lale’nin annesi evlilik sözleşmesini öğreniyor. Dizinin ilk bölümünde itibaren Songül’den büyük bir gizlilikle saklanan Onur ve Lale’nin arasındaki evlilik sözleşmesi, artık sır olmaktan çıkıyor.

Lale’nin annesi Songül, bir kuryenin teslim ettiği zarf ile kendisinden saklanan büyük sırrı öğreniyor. Pelinsu, Onur’u kaybetmenin hırsı ile sır olan sözleşmeyi Lale’nin annesine kurye ile gönderdi. Sabah evde kahvaltı hazırlayan Songül, kendisine gelen zarfı açtığında tüm gerçekleri öğrendi. Lale ve Onur arasında düzenlenen evlilik sözleşmesini okuyan Songül, Lale’yi sorguya çekiyor. Peki gerçekleri öğrenen Songül ne yapacak? Kızı Lale’nin Onur ile evlenmesine izin verecek mi? Onur’un ailesinden hesap soracak mı? İşte tüm bu merak edilenler dizinin gelecek hafta ekranlara gelecek bölümünde cevap bulacak. İşte No:309 dizisinin 24. bölüm ilk tanıtım fragmanı.

NO: 309 DİZİSİ 23. BÖLÜM ÖZETİ

No: 309 dizisinin 23. bölümünde Lale’nin rahatsızlığı herkesi hastanede bir araya getirir. Yaşadıkları duygusallık ile Yıldız ve Songül barışır. Ayrı numarası yapan Onur ve Lale’yi de barıştırırlar. Onur ve Lale yaşayacakları eve anneleriyle birlikte gelip onların da fikirlerini alır. Onur’un doğum günü yaklaşmıştır. Lale ona özel bir gece hazırlar. Lale’nin hazırladığı sürprizlerden etkilenen Onur çok mutlu olmuştur. Bu özel gece ikisini daha da yakınlaştırır. Nikah için gün sayan Onur ve Lale’nin heyecanı gittikçe artmaktadır. Tüm gelişmeler No: 309’un yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de FOX’ta olacak.

No:309’da Lale’nin bebeğine ne oldu

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ