Akıllı Gündem

No:309 31. bölüm fragmanı: Onur, Lale’ye ne yalan söyledi

No:309 dizisinin 31. bölümü için 1. tanıtım fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak 31. bölümde Onur ve Lale arasında yeni olaylar gelişecek.

No:309 31. bölüm fragmanı: Onur, Lale’ye ne yalan söyledi

No:309 dizisi, bu gece 30. bölümü ile ekranlara geldi. Fox TV’nin sevilen dizisinde bu gece doğum heyecanı vardı. Onur ve Lale bebekleri Emir’i kucaklarına aldılar. Onur’un Emir’e kimlik çıkartmaya gitmesi Betül, Erol ve Pelinsu cephesini hareketlendirdi. Onur ve Lale’nin gerçekte evlenmediklerinin ortaya çıkmasını bekleyen üçlü, Şadi’nin oyunlarını bozup gerçek nikah kıymasını sağlaması ile şok olurlar. Emir’in nüfus cüzdanını gören Betül, bayılır. Betül, Erol ve Pelinsu üçlüsü, Onur ve Lale’yi ayırmak için yeni planlar yapmak için anlaşırlar. Onur ve Lale‘nin mutlu evlilikleri bozulacak mı? Betül ve oğlu dizinin kahramanlarını ayırmak için ne gibi oyunlar hazırlayacaklar? İşte bu sorular dizinin 31. bölümünde cevap bulmaya başlayacak.

No: 309 dizisi 31. bölümü için 1. tanıtım fragmanı

Dizinin 31. bölümünde işler karışıyor. Yıldız, oğlu Onur’dan Lale ile evlilik sözleşmesi yapmasını ister. Onur buna karşı çıkacak mı? Bir diğer gelişme ise Lale, Onur’un yalanını yakalıyor. Lale, muhtemelen miras ile alakalı kendisinden gizlenen gerçeği öğrenecek.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ