Akıllı Gündem

No: 309 dizisi 39. Bölüm fragmanı – Onur ne yapacak – 15 Mart Çarşamba

No:309 dizisinin 39. Bölümü için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Onur, Pelinsu’nun tehdidi karşısında ne yapacak? İşte No:309 dizisinin merakla beklenen 39. bölüm fragmanı. No: 309 dizisi 39. Bölüm fragmanı – 15 Mart Çarşamba

No: 309 dizisi 39. Bölüm fragmanı – Onur ne yapacak – 15 Mart Çarşamba

No:309 dizisinin 38. bölümü dün gece FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Dizi, Pelinsu’nun Onur’u tehdit ettiği heyecanlı bir sahne ile son buldu. Pelinsu, Onur ve Lale’nin evine geldi. Pelinsu, Onur’a “Ya Lale ile boşanırsın ya da onunla miras için evlendiğini açıklarım” tehdidinde bulundu. Onur’un Pelinsu’nun bu tehdidi karşısında ne yapacağı merakla bekleniyordu. FOX TV, dizinin ardından 39. bölümü için merak edilen tanıtım fragmanını yayınladı. Yeni fragmanda bu sorunun cevabının ipuçları mevcut.

Onur’un annesi Yıldız, Pelinsu’nun bu tehdidi sonrası harekete geçiyor. Yıldız, Pelinsu’ya Onur’un peşini bırakması için para teklif ediyor. Ancak Pelinsu, yine Lale’nin telefonuna video gönderecek. Pelinsu, Lale’ye videoda ne anlatacak?
Songül hanımın başı çiçekçi dükkanının almak isteyenlerle belaya giriyor. Şadi ise Betül’ün dadı oyunu ortaya çıkarmanın peşinde.
No: 309 39. bölüm fragmanında öğretmenlik mesleğini icra etmek istemesinden kaynaklı sorunları bitiren çift, bu kez yepyeni problemlerle yüzleşmeye başlayacaktır. Peki, No: 309 39. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

İşte No: 309 dizisi 39. Bölüm fragmanı

NO: 309 38. BÖLÜM ÖZETİ

No: 309 dizisinde Lale Onur’dan beklemediği bir tepki görünce ne yapacağını şaşırır. Mesleği ve eşi arasında kalır. Onur verdiği aşırı tepkinin farkına varıp Lale ile konuşur ve son kararı ona bırakır. Dergi çekiminde aralarındaki buzlar erir. Bu arada çiçekçiyi almak isteyen firma büyük bir para teklif eder, Songül’ün kararı kesin olsa da Kurtuluş onu ikna etmek için yollar aramaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ