Akıllı Gündem

No: 309 42. Bölüm fragmanı 05 Nisan Çarşamba

No: 309 dizisinin 05 Nisan Çarşamba gecesi yayınlanacak 42. Bölüm fragmanı yayınlandı. Lale, Onur’u affedecek mi? İşte 05 Nisan Çarşamba gecesi yayınlanacak 42. Bölüm fragmanı.

No: 309 42. Bölüm fragmanı 05 Nisan Çarşamba

No:309 dizisinin 41. Bölümü bu gece FOX TV’de izleyicilerle buluştu. Pelinsu’nun yayınladığı video, Onur ve ailesinin miras sırrını herkesin öğrenmesine neden oldu. Onur’un kendisiyle miras için evlendiğini öğrenen Lale, Onur’u terk etti. Onur’un babaannesi de Lale ile miras için evlenilmesine kızdı ve şirket yönetimini Onur’dan alarak diğer torunu Erol’a verdi. Erol ve annesi Betül sonunda hedeflerine ulaştılar. Onur hem Lale’yi hem de şirket yönetimini kaybetti. Onur, Lale ile barışmak için her yolu denedi ama başarılı olamadı. En son Lale’ye, “Gözlerime bak ve beni sevmediğini söyle. Eğer söylersen hayatından çıkacağım ve sadece Emir’in babası olarak kalacağım” dedi.

 

Lale, Onur’u sevmediğini söyleyebilecek mi? Bu sorunun cevabı merak edilirken dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Onur’un ailesi, Filiz ve bacanaklar Onur ile Lale’yi barıştırmak için her yolu deneyecekler. Songül hanımın ölen annesi de Onur’un rüyasına girecek ve Lale ile barışması konusunda uyardı. Onur, Lale’nin gönlünü tekrar kazanabilecek mi? İşte bu sorunun cevabı 05 Nisan Çarşamba gecesi yayınlanacak 42. Bölümde cevap bulacak.

 

42. bölüm için yayınlana tanıtım fragmanını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ