Akıllı Gündem

No: 309 41. bölüm fragmanı: Lale ile Onur ayrılıyor – 29 Mart Çarşamba

No: 309 dizisinin 29 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Lale ile Onur ayrılıyor. Onur Lale ile yeniden barışabilecek mi? İşte 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak 41. bölüm fragmanı.

No: 309 41. bölüm fragmanı: Lale ile Onur ayrılıyor – 29 Mart Çarşamba

No: 309 dizisinin 40. bölümü bu akşam FOX TV’de izleyicilerle buluştu. Lale, sonunda hayal ettiği öğretmenlik mesleğine başladı. Annesi Songül ise çiçekçiyi satın almak isteyen mafyadan, damadı Onur sayesinde kurtuldu. Nergis ise hayalindeki reklam çekimini gerçekleştirdi ama patronu eniştesi Onur’un eskiden tanıdığı ve sevmediği birisi. Onur, Nergis’i patronu konusunda uyardı.

Lale ve Onur arasındaki sorunlar tam bitti derken dizinin son sahnesinde bomba patladı. Betül ve oğlu Erol, evde cezalı olmalarına rağmen yine rahat durmadılar. Onur’un Lale için düzenlediği aile yemeğine gidemeyen anne oğul entrikalarını bu yemekte de sürdürmeyi başardılar. Lale’nin öğretmenliğinin kutlandığı yemeğe Betül ve Erol haricinde tüm aile üyeleri davetliydi. Betül ve Erol, Onur’dan 20 milyon lira alarak diziye veda eden Pelinsu’nun gönderdiği videoyu bu yemekte tüm aile üyelerinin izlemesini sağlamayı başardılar. Lale ve ailesi, Pelinsu’nun açıkladığı Onur ve ailesinin miras sırrını öğrendiler.

Lale ne yapacak?

Bu sorunun cevabı merak edilirken dizinin 41. bölümü için tanıtım fragmanı yayınlandı. Lale yine evden ayrılıp annesinin evine dönüyor. Onur için ise durumu bu sefer çok daha zor. Çünkü bu sefer Songül hanım da kızına sahip çıkıyor. Onur hem Lale’yi hem de ailesini ikna etmek ve kendini onlara affettirmek zorunda. Onur için şirkette de işler yolunda gitmiyor. Babaannesi tüm aileyi topluyor ve şirket yönetimi hakkındaki kararını açıklıyor. Betül ve oğlu Erol ise zafer sarhoşu.

Lale için öğretmenlik yaptığı okulda yeni maceralar başlıyor. Hababam sınıfı gibi yaramaz öğrencilerin arasında kalan Lale, öğretmenliğe ne kadar dayanabilecek?

İşte No: 309 dizisinin 29 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak 41. bölüm fragmanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ