Akıllı Gündem

No: 309 32. bölümde Lale ile Onur boşanacak mı

No: 309 dizisinin 32. bölümü için 1. fragman yayınlandı. Yeni bölümde evden ayrılan Lale, Onur’a neyi kabul ettirmeye çalışıyor.

No: 309 32. bölümde Lale ile Onur boşanacak mı

Fox TV’nin sevilen dizisi No:309, dün gece 31. bölümü ile ekranlara geldi. No: 309 dizisinde entrikalar kaldığı yerden devam ediyor. Onur ve Lale’nin gerçekten evlendiğini öğrenen Betül, oğlu Erol ve Pelinsu yeni oyunların peşindeler. Onur’un dayısı Haluk‘a Lale’den gizlediği sözleşmeyi anlatırken görüntüleyen Pelinsu, çektiği videoyu Betül ve oğlu Erol ile paylaştı. Üçlü yeni entrikaları için ele geçirdikleri bu fırsatı kullanmakta gecikmedi. Montaj yaptıkları videoyu isimsiz olarak Lale’ye gönderdiler. Onur’un evlilik sözleşmesini iptal etmediğini ve kendisine yalan söylendiğini öğrenen Lale, oğlu Emir’i alıp annesinin evine gitti. Ancak Lale ve kardeşleri bu olayı anneleri Songül hanımdan şimdilik saklıyorlar. Onur ise Lale’nin gerçekleri öğrenmesi ve evi terk etmesiyle yıkıldı. Onur, söylediği yalanı da inkar edemedi.

Yıldız ise Betül’e karşı Şadi ve Filiz‘i kullanır. Yıldız, Betül’ün kavgalı olduğu evden kovduğu eşi Şadi‘yi ve Filiz’i eve davet eder. Artık Betül ve Erol geri adım atmak zorundadırlar.

Önümüzdeki hafta Lale ve Onur arasındaki kavganın hangi boyutlara ulaşacağı merak ediliyor. Lale, eve geri dönecek mi yoksa annesine gerçekleri anlatıp annesinde kalmaya devam mı edecek?

İşte bu sorular önümüzdeki hafta yayınlanacak 32. bölümde cevap bulacak. Fox TV, dizinin 32. bölümü için ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanda, Onur ve Lale’nin arasının hemen düzelmediği görülüyor. Lale’nin evden ayrılmasıyla yıkılan Onur, eşi ve çocuğunu eve getirmenin yollarını arıyor. Ancak Lale’nin dönmeye hiç niyeti yok gibi. Lale, Onur’dan kabul etmesi için bir şey istiyor. Lale, Onur’a boşanmayı mı teklif ediyor?

Tüm bunları aşağıdaki No:309 32. bölüm 1. tanıtım fragmanında izleyebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ